Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
اسباب کشی و اثاث کشی در اصفهان - شرکت خدماتی
توضیحات

جابه جایی و اثاث کشی یکی از کارهای پر دردسر و پر استرس است که اکثر افراد این نوع دغدغه را حتما تجربه کرده اند و کسانی که بیشتر از بقیه با مشکلات اسباب کشی آشنایی دارند, مستاجرین هستند. اغلب هم از این امر گله می کنند که در طول مدت زمان اسباب کشی و جابه جایی لوازم و اثاثیه منزلشان آسیب دیده و کار بسته بندی و حمل وسایل خیلی زمان بر و خسته کننده است.
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از جابه جایی و نقل مکان بخاطر دردسرهای مربوط به اثاث کشی گریزانید, پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید چون قصد داریم شما را یکی از بهترین باربری های اصفهان و خدمات ویژه آن آشنا کنیم. مطمئنا با خواندن این مطلب و آشنایی با خدمات باربری چهلستون اصفهان, از همه دغدغه ها و نگرانی های اثاث کشی خلاص می شوید.

 

اثاث کشی اصفهان

همانطور که گفتیم هنگام اثاث کشی افراد دغدغه های زیادی دارند که کاملا منطقی و قابل درک می باشد. اسباب و اثاثیه منزل از ضروریات زندگی هر فرد است و اگر هنگام جابه جایی آسیبی به این لوازم وارد شود هزینه های زیادی برای مالک بدنبال دارد. اثاث کشی اگر با رعایت اصول درست انجام شود, در طول جا به جایی هیچ خسارتی به اسباب و اثاثیه وارد نمی شود.

 

وسایل ضروری برای بسته بندی لوازم خانه

اثاث کشی بدون داشتن وسایل بسته بندی، اصلا امکان پذیر نیست. بهتر است هر کدام از وسایل منزل را قبل از آمدن کامیون بسته بندی کنید تا کارگران حمل بار برای جابجایی لوازم معطل نشوند و چیدمان وسایل با سرعت بیشتری انجام شود. اگر دوست ندارید هنگام اثاث کشی وسایل تان آسیب ببیند کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم را خریداری کنید. چیدن وسایل در این کارتن ها تا حد زیادی به سالم ماندن اثاثیه کمک می کند. اما اگر برای اثاث کشی از خدمات باربری چهلستون اصفهان استفاده کنید, بدون هیچ استرس و نگرانی می توانید همه ی امور را به نیروهای این شرکت بسپارید و لذت یک اثاث کشی آسان و بی دغدغه را تجربه کنید.

 

اسباب کشی اصفهان

شاید این سوال برایتان پیش اید که فرق اثاث کشی با اسباب کشی در چیست؟ در لغت نامه دهخدا به پارچه و رخت خانه اثاث گفته می شود و اسباب کشی به معنی نقل اثاث از خانه ای به خانه دیگر است. در واقع اسباب کشی کلمه درست است. از این ها که بگذریم به همان بحث اولیه و جابجایی می رسیم و کارهایی که کمک می کند تا در زمان اسباب کشی دچار مشکل نشویم. اگر قصد دارید خودتان لوازم منزل را بسته بندی کنید و فقط برای جابجایی از خدمات باربری چهلستون اصفهان در اسباب کشی استفاده کنید توصیه می کنیم برای ایمنی بیشتر نکاتی را رعایت کنید. موقع بسته بندی ظروف شکستنی را به تنهایی داخل کارتن قرار ندهید چون موقع حمل کارتن ها احتمال شکستن وجود دارد. بهتر است در اسباب کشی بین ظروف شکستنی روزنامه قرار دهید تا از حرکت و فشار زیاد جلوگیری کند. از کارتن های نازک برای ظروف شکستنی و تزیینی استفاده نکنید. برای این کار بهتر است کارتن های مخصوص تهیه کنید هرچند کمی هزینه دارد اما در مقابل کاربردی که دارد خیلی به صرفه است.
موقع بسته بندی لوازم خانه با ماژیک روی برچسب ها را نشان گذاری کنید. خیلی ساده با نوشتن کلماتی مثل :" ظروف آشپزخانه"، " شکستنی"،" لوازم برقی" ، " لوازم حمام، توالت" و غیره می توانید اسباب کشی اسان را تجربه کنید.

 

حمل اثاثیه منزل اصفهان

جابجایی و حمل اثاثیه منزل در کلانشهر اصفهان یکی از قسمت های مهم کار است که نیاز به دقت زیادی دارد. کوچکترین بی دقتی در حمل وسایل مخصوصا شکستنی ها و لوازم ظریف و حساس می تواند خسارات زیادی به بار بیاورد. بنابراین لازم است هنگام حمل اثاثیه چند نکته مهم را در نظر داشته باشید تا از بروز اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کنید.
1. اول اینکه از محکم بودن بسته بندی مطمئن شوید.
2. وسایل شکستنی و غیر شکستنی را جدا کرده و بصورت جداگانه بسته بندی و حمل کنید و در مکان مشخصی قرار دهید.
3. نظم داشتن در چیدمان خیلی مهم است بنابراین سرسری از آن نگذرید.
4. کارتن ها را بیشتر از حجم و ضخامت شان پر نکنید.
5. وسایل سنگین را روی کارتن ها قرار ندهید.
6. حمل لوازم شکستنی را به افراد کم توان و بچه ها نسپارید.
7. اگر در حمل اثاثیه منزل نیاز به کمک دارید می توانید روی نیرو های باربری چهلستون اصفهان حساب کنید.
8. باربرانی که برای این کار به شما کمک می کنند افراد آموزش دیده و کارآزموده ای هستند و تمام نکات ایمنی را رعایت می کنند. از طرفی هر گونه سهل انگاری و خسارتی که در حین حمل اثاثیه منزل توسط نیروهای شرکت باربری چهلستون رخ دهد, به عهده شرکت است و تمام و کمال پرداخت می شود.

 

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

هنگام اثاث کشی در اصفهان, بسته بندی اصولی لوازم منزل از کارهایی است که بیشترین زمان را می طلبد زیرا در جایجایی هایی با مصافت زیاد در این کلان شهر امکان مواجه شدن با هر توقف، دور زدن و حرکت سریع خود رو وجود دارد که باید اثاثیه از جای خود تکان نخورند. با توجه به اینکه امروزه اسباب راحتی و تزیینی و دکوری در اکثر خانه ها زیاد شده, این کار نیاز به ظرافت و حساسیت بالایی دارد. قبلا به چند نکته مهم برای بسته بندی لوازم شکستنی و ظریف اشاره کردیم که احتمالا با این روش ها آشنایی کامل دارید. اما یک راه حل بهتر و سریع تر هم وجود دارد که باعث سرعت بخشیدن به کار و صرفه جویی در وقت می شود.
پیشنهاد ما این است که از نیروهای خدماتی باربری چهلستون اصفهان در باربری و اثاث کشی کمک بگیرید. در صورتیکه تمایل داشته باشید تمام ابزار های تخصصی و مناسب بسته بندی را به خدمت می گیریم و برای هر نوع وسیله بسته بندی مخصوص به آن را انجام می دهند. بسته بندی لوازم منزل در کارتن های ۵ لایه در چند سایز مختلف یکی از خدمات باربری چهلستون است که باعث می شود اشیا شکستنی را از آسیب حفظ کند. همچنین وقتی شما کار بسته بندی و حمل اثاثیه منزلتان را به نیروهای باربری چهلستون اصفهان بسپارید هر نوع خسارتی از جمله شکستن یا ناپدید شدن و هر آسیب جزیی و کلی همگی به عهده باربری است و جای هیچ گونه نگرانی نمی ماند.

 

کارگر جهت اسباب کشی

همانطور که در ابتدا گفتیم اسباب کشی در اصفهان کاری دشوار و زمان بری است و این حجم لوازم که امروزه در اکثر خانه ها وجود دارد از عهده یک یا دو نفر خارج است. زندگی آپارتمان نشینی که در حال حاضر رواج پیدا کرده به مشکلات اسباب کشی اضافه شده و حمل لوازم سنگین را دشوارتر کرده است. در بیشتر موارد افراد برای اسباب کشی و حمل لوازم نیاز به چند کارگر دارند.
بهترین کار این است که از شرکت های باربری که اثاث کشی را انجام می دهند تقاضای کارگر کنید. باربری چهلستون اصفهان افرادی را جهت اسباب کشی استخدام کرده که بسیار ورزیده هستند و این کار را بصورت حرفه ای انجام می دهند. کارگران ما بخوبی با نحوه صحیح جابجایی وسایل آشنایی دارند و کار خود را با دقت و سرعت بالایی انجام می دهند. از طرفی باربری چهلستون اصفهان این افراد را به لحاظ اخلاقی تضمین می کند و هرنوع سوء رفتار و یا کوتاهی که از باربران سر بزند به عهده شرکت است.

 

باربری اصفهان

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش شهرها افراد برای یافتن خدمات مورد نیاز خود به سرچ در اینترنت می پردازند و با انواع شرکت های خدماتی در هر زمینه ای مواجه می شوند. در شهر های بزرگی مثل اصفهان نیز اکثر افراد برای اثاث کشی از خدمات شرکت های باربری کمک می گیرند. در این میان باربری چهلستون اصفهان با دادن خدمات ویژه به متقاضیان توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. این باربری به صورت شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل آمادگی پاسخگویی به متقاضیان را دارد و در هر ساعت از شبانه روز با فرستادن اکیپ حرفه ای در زمینه اسباب کشی و کارگر برای بار چینی و تخلیه بار به محل اعزام می کند.
باربری چهلستون حمل وسایل سنگین از جمله گاو صندوق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و هر نوع وسیله ای را به عهده می گیرد و نیروهای با تجربه را برای بسته بندی انواع وسایل شکستنی, وسایل و ابزارآلات تیزو برنده و وسایل بزرگ و سنگین اعزام می کند. بنابراین همشهریان اصفهانی می توانند حمل اثاثیه منزل, جهیزیه عروس و اثاثیه شرکت و اداره و غیره را با خیالی آسوده به این باربری بسپارند. چهلستون بارنامه و بیمه نامه معتبر به مشتریان ارائه می دهد و مسولیت هر خسارتی را تمام و کمال به عهده می گیرد. متقاضیان با توجه به میزان اثاثیه می توانند در خواست خود را ثبت کنند.
باربری چهلستون اصفهان علاوه بر حمل بار با نیسان و وانت بار, کامیون های مسقف ۵ و۶ متری را برای حمل بارهای طویل و عریض و حفظ ایمنی بیشتر جهت حمل اثاثیه های مختلف در اختیار دارد. باربری چهلستون برای کاهش استرس و آسودگی خیال همشهریان اقدام به ارائه بیمه نامه رایگان کرده است و در صورت بروز هر گونه مشکلی در طول جابجایی پاسخگوی مشتریان خواهد بود. همشهریان عزیز ساکن اصفهان می توانند با باربری چهلستون لذت یک اثاث کشی ایمن و راحت را تجربه کنند. لبخند رضایت هدیه است از جانب ما که در قبال اطمینان به چهلستون دریافت می کنید.

09136061127

09137942639

خالدی

 

اسباب کشی و اثاث کشی در اصفهان

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613