Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
باربری اصفهان به تهران - شرکت خدماتی
توضیحات

انتخاب معتبر ترین باربری اصفهان به تهران

در گذشته های نه چندان دور جابه جایی بسیار سخت بود به ویژه نقل مکان از شهری به شهر دیگر اما چندین سال است که به کمک خودرو های باربری این مشکل حل شده است و افراد می توانند به راحتی و بدون مشکل نقل مکان کنند. شرکت باربری ما با نام بهاران بار اصفهان به منظور رفاه حال عزیزان اصفهانی در نظر دارد برای جا به جایی راحت بار از اصفهان تا تهران خدمات ویژه ای را ارائه دهد. پس اگر قصد دارید اثاثیه خود را بدون هیچ مشکلی از شهر زیبای اصفهان به تهران منتقل نمایید با همراه ما باشید تا معتبر ترین باربری اصفهان به تهران را بهتر بشناسید.

 

کرایه وانت بار از اصفهان به تهران

گاهی اثاثیه به اندازه ای است که افراد می توانند از خودروهای نیمه سنگین استفاده کنند و نیازی به خودرو های بزرگ مانند ایسوزو ندارند برای این افراد بهترین انتخاب می تواند کرایه وانت بار از اصفهان به تهران باشد. این نوع جابه جایی مزایای زیادی دارد که مهمترین مزیت آن این است که با انتخاب این خودرو دیگر نیازی نیست هزینه های بیشتری را برای حمل بار بدهید و می توانید با حداقل هزینه اثاثیه خود را با معتبر ترین باربری اصفهان به تهران جابجا نمایید. کرایه وانت بار از اصفهان به تهران می توانید از بیمه نامه بار نیز استفاده نمایید. بهاران بار اصفهان شرایط ویژه ای برای افرادی که قصد کرایه وانت بار از اصفهان به تهران را دارند در نظر گرفته است که مهمترین آن بسته بندی های وسایل به صورت حرفه ای و تخصصی است.

 

حمل خرده بار از اصفهان به تهران

همیشه زمانی که بحث حمل بار از یک شهر به شهر به میان می آید افراد تصور می کنند برای حمل اثاثیه نیاز به خودروهای سنگین مانند کامیون است اما همیشه اثاثیه به اندازه ای نیست که حتما از خودروهای سنگین استفاده شود. از اینرو در بهاران بار اصفهان سعی کرده ایم انواع خودرو های حمل بار را به ویژه ماشین ایسوزو مسقف را برای خدمت رسانی تهیه نماییم تا افراد بتوانند به راحتی و بدون محدودیت خودروی مورد نظر خود را انتخاب نمایند. اینکه شما با توجه به میزان و حجم بار های تان خودرو مورد نظر را انتخاب نمایید قطعا به نفع شما است زیرا دیگر قرار نیست هزینه ای بیش تر پرداخت نمایید. حمل خرده بار از اصفهان به تهران در باربری بهاران بار اصفهان این امکان را به شما می دهد که مطابق با حجم اثاثیه از میان خودرو های موجود خودرو مناسب را انتخاب نمایید. بهتر است بدانید با انتخاب حمل خرده بار از اصفهان به تهران می توانید سرعت حمل را بالا ببرید زیرا معمولا خودرو های سنگین با سرعت کمتر از خودرو های نیمه سنگین بار را جابجا می کنند.

 

کرایه نیسان از اصفهان تا تهران

کرایه نیسان از اصفهان تا تهران یکی از مهم ترین بخش ها در بهاران بار اصفهان است. همانطور که میدانید نیسان در دسته خودروهای نیمه سنگین مستحکم و قوی است که می تواند اثاثیه با حجم کم ولی با وزن زیاد را حمل نماید. نیروهای فعال در بهاران همگی مجرب و دوره دیده هستند از این رو اگر به دنبال باربری هستید که سلامت وسایل شما را تضمین کند می توانید روی ما حساب کنید، زیرا ما به تمامی مشتریان خود تضمین صد در صدی برای سلامت اثاثیه می دهیم. یکی از موارد مهم در کرایه نیسان از اصفهان تا تهران این است که اگر فردی قصد برگشت را داشته باشد می تواند با همان خودرو مسیر تهران اصفهان را برگردد.

 

مزیت حمل اثاثیه با ماشین ایسوزو مسقف

ما در بهاران بار به عنوان معتبر ترین باربری اصفهان همواره به نیازهای مشتریان عزیزمان توجه می کنیم از اینرو یکی از نکات مهمی که می تواند کیفیت کار را بالا ببرد فراهم کردن خودرو های با کیفیت است. از این رو با تهیه تعداد بالا ماشین ایسوزو مسقف این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم که بتوانند با اطمینان خاطر اثاثیه خود را به ما بسپارند. حمل اثاثیه با ماشین ایسوزو مسقف مزیت های فراوانی دارد که مهمترین مزیت های آن ها شتاب بالا است. یکی از پارامتر های مهم در حمل اثاثیه با ماشین ایسوزو مسقف علاوه بر محافظت بیشتر از اثاثیه، حفظ محیط زیست است زیرا این خودرو ها به صورت بهینه از سوخت استفاده می کنند. حمل اثاثیه با ماشین ایسوزو مسقف بهاران بار اصفهان شامل کامیونت های 5 تنی، 6 تنی، 8 تنی و کامیون های باری 18 تنی ایسوزو است که افراد می توانند با توجه به میزان باری که دارند بهترین و مناسبترین خودرو را انتخاب نمایند.

 

مهارت کارگرها برای جا به جایی وسایل در معتبرترین باربری اصفهان

شاید تا به حال این جمله را شنیده اید که سه نوبت اثاث کشی معادل یک آتش سوزی است شاید در این جمله کمی اغراق باشد اما در اصل همینطور است گاهی به دلیل عدم آگاهی افراد شاهد خرابی های زیاد در اثاث کشی هستیم. گاهی با کمی دقت می توان از بروز هر گونه مشکبل و آسیبی جلوگیری کرد اما دقت به تنهایی نمی تواند به شما کمک کند و بهتر است از افرادی که در این زمینه حرفه ای هستند کمک بگیرید. به عنوان مثال ما در بهاران بار اصفهان برای اینکه خدمات را به بهترین نحو انجام دهیم از نیرو های مجرب استفاده کرده ایم و قبل از استخدام دوره های آموزشی را برای آنها در نظر گرفته ایم تا افراد بتوانند هر وسیله ای را با توجه به شرایطی که دارد جابجا نماید.
شاید جابجایی و حمل اثاثیه در نگاه اول کار ساده ای باشد اما باید بدانید اگر به صورت اصولی و دقیق انجام نشود می توان علاوه بر آسیب رسیدن به اثاثیه آسیب های جانی زیادی برای کارگر به همراه داشته باشد از آنجایی که ما در بهاران بار یک تیم حرفه ای تشکیل داده ایم سلامتی تیم برای ما بسیار اهمیت دارد به همین دلیل آموزش های لازم را قبل از شروع به کار به نیرو ها داده ایم تا از بروز مشکلاتی مانند کمردرد، گردن درد، کشیدگی عضلانی، آسیب های جزئی و مشکلاتی از این قبیل جلوگیری نماییم.

 

حمل بار وسایل سنگین

معمولا باربری اصفهان به تهران شامل حمل بار های سبک و سنگین است. حمل بار های سبک معمولا کار نسبتا سختی نیست و تنها با کمی دقت می توان حمل را انجام داد اما در نقطه مقابل اگر بار سنگین باشد کمی کار را سخت می کند و باید با دقت بیشتری انجام شود. به عنوان مثال حمل یخچال ساید بای ساید به دلیل سنگین بودن نیازمند تبحر خاصی است در غیر اینصورت حتی 5 نفر هم نمی توانند این نوع یخچال را از راهرو ها عبور دهند. اگر در حمل بار وسایل سنگین دقت لازم نشود علاوه بر آسیب رسیدن به اثاث و در و دیوار ها آسیب های جانی شدیدی به وجود می آورد. گاهی اوقات برای برخی از وسایل نیاز است از تجهیزات مخصوصی استفاده شود همچنین با استفاده از پوشش های مختلف و مناسب می توان از بروز هرگونه آسیب رسیدن به وسایل جلوگیری کرد. از رایج ترین تجهیزات حمل بار می توان به جک پالت، تجهیزات لازم برای بالا و پایین بردن از پله ها، غلطک های آلومینیومی، ماشین های مخصوص نام برد.

 

نکات مهم در حمل بار و اثاث کشی

در باربری اصفهان به تهران در بهاران بار اصفهان همواره برای بالا بردن کیفیت کار به نکات زیر دقت می شود:
• در باربری اصفهان به تهران به هیچ وجه عجولانه تصمیم نمیگیریم و برای جابه جایی هر وسیله سعی شود که بهترین راه را انتخاب نماییم.
• گاهی برای حمل راحت تر و کم نشدن بازدهی کار از چند کارگر هم زمان استفاده می شود تا کار ها با سرعت بالاتری انجام شود. همچنین برای راه های صاف برای اینکه کارگر زودتر خسته نشود از تخته های چوبی استفاده می شود، این کار سرعت نهایی را نیز بالا می برد..
• یکی از نکات مهم دیگر در زمان جابه جایی وسایل، جابه جایی وسایل چوبی است زیرا وسایل چوبی بیش از هر وسیله دیگری احتمال خراب شدن را دارد به همین دلیل در زمان حمل بار سعی می شود تمامی قسمت های چوبی مانند مبلمان، میز های چوبی، پیانو و موادی از این دست را با پتو و یا وسایلی مانند ضربه گیر پوشانده شود.
• گاز، یخچال، لباسشویی و ماشین ظرفشویی علاوه بر سنگین بودن به دلیل اینکه جزو دستگاه های برقی هستند باید با رعایت بیشتری جابه جا شوند. دقت داشته باشید برای جابجایی این وسایل باید از ترفند های خاص استفاده شود.
• شاید برایتان جالب باشد اما باید قبل از بلند کردن هر وسیله وزن احتمالی آن را بسنجید. بدترین حرکت این است که یکباره وسیله را جابجا کنید این حرکت باعث آسیب های جدی به کمر فرد می شود.

 

نحوه ی بسته بندی وسایل در معتبر ترین باربری اصفهان

در مهتبرترین باربری اصفهان به تهران برای اینکه اسباب ها در طی مسافت دچار آسیب نشوند یک آپشن مهم در نظر گرفته ایم و آن بسته بندی وسایل است. برای بسته بندی وسایل یک تعداد کارگر خبره و آموزش دیده در باربری بهاران بار اصفهان مشغول هستند تا با توجه به نوع وسایل آنها را بسته بندی نمایند. یک سری از وسایل وجود دارند که می توان آنها را در کارتن و یا جعبه های مخصوص قرار دهید این روش بسته بندی از رایج ترین بسته بندی ها است که معمولا اکثر افراد از آن استفاده می کنند. اما باید بدانید در این روش بسته بندی نیز باید تفکیک وسایل به درستی انجام شود. همچنین برای امنیت بیشتر وسایل بهتر است ما بین وسایل درون کارتن ها از پلاستیک های حبابدار و یا روزنامه نیز استفاده شود.

 

مزایای باربری بهاران بار اصفهان

ما در بهاران بار برای جلب رضایت مشتریان خود سعی کرده ایم همواره تمامی خدمات را به صورت بهینه و عالی ارائه دهیم. در زیر به گوشه ای از این خدمات اشاره کرده ایم:
• روز تعطیل برای ما مفهومی ندارد و هر روز هفته حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی هستیم.
• از دید ما یک باربری حرفه ای باید سرویس ها را به صورت رفت و برگشت ارائه دهد به همین دلیل با سرویس رفت و برگشت اصفهان - تهران سعی کرده ایم یک پکیج کامل را ارائه دهیم تا اگر مشتری قصد برگشت از تهران را دارد با مشکل مواجه نشود.
• دیگر نیازی نیست بعد از حمل اثاثیه به تهران نگران پیدا کردن کارگر باشید زیرا در صورت نیاز برای شما کارگر به همراه بار ارسال می کنیم تا به راحتی بار را تخلیه نمایند و جابجایی را انجام دهید.
• این روزها افراد به دلیل مشغله های کاری نمی توانند وسایل خود را به درستی برای حمل کردن بسته بندی کنند به همین دلیل باعث می شود بعد از حمل بار با مشکلاتی مانند خرابی وسایل مواجه شوند. ما در باربری بهاران بار اصفهان سعی کرده ایم این مشکل را از میان برداریم و با شعار صفر تا صد اثاث کشی با ما تمامی وسایل شما را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی بسته بندی کنیم تا هیچ گونه آسیبی به وسایل شما وارد نشود.
• یکی از خدمات و افتخاراتی که در بهاران بار اصفهان داریم این است که دارای حرفه ای ترین کادر حمل و نقل اصفهان هستیم. تمامی نیرو های ما دوره های لازم آموزشی را گذرانده اند و به همین دلیل می توانیم به جرات تضمین صد در صدی برای سالم بودن اثاثیه ارائه دهیم.
• سریع ترین و مجرب ترین کادر حمل و نقل اصفهان با کمترین تعرفه در باربری های استان از دیگر افتخارات بهاران بار اصفهان است. یکی از دلایل سرعت بالا برای حمل بار تعداد بالای نیرو مجرب است که می توانند در کمترین زمان پاسخگو نیاز افراد باشند.
• بهاران بار اصفهان با تخصصی ترین کادر حمل و نقل اصفهان بدون تعلل و هیچگونه اتلاف وقت توانسته است به یک برند مشهور در این زمینه تبدیل شود. همانطور که می دانید بیشتر باربری ها به صورت ساعتی کار می کنند بر همین اساس هر چه زمان طولانی تر شود دستمزد بیشتر می شود. جالب است بدانید تمامی نیرو های ما سعی می کنند کار را در کمترین زمان انجام دهند تا بتوانند پاسخگوی مشتریان دیگر باشند.
معتبر بودن یک باربری بزرگترین امتیاز است زیرا مشتری می تواند با اطمینان بیشتر اثاثیه خود را به باربری تحویل دهد. اگر به دنبال معتبر ترین باربری اصفهان به تهران هستید و قصد دارید باربری را انتخاب کنید که معتبر باشد بهترین انتخاب برای شما بهاران بار است زیرا در این باربری با مجوز رسمی از اتحادیه بیمه نامه و بارنامه معتبر تمامی تمامی اثاثیه شما در شهر تهران بدون هیچ گونه مشکلی به شما تحویل داده می شود.
تعداد بالای خودرو های سنگین و نیمه سنگین بالا باعث شده است که باربری بار ها با سرعت بالا انجام شود. بهاران بار اصفهان با بیش از ۶۰ کامیونت اتاق بزرگ 6 متری، 5 متری، 4 متری، نیسان، وانت و دیگر خودرو ها آماده خدمت رسانی است.
همواره حمل اثاثیه سنگین مانند یخچال های ساید بای ساید و گاو صندوق کمی سخت است به همین دلیل ما در بهاران بار با حمل انواع گاو صندوق و یخچال های ساید بای ساید به صورت حرفه ای وسایل را با کمترین آسیب جابه جا می کنیم. برای جلوگیری از هر گونه آسیب از 100 پتو، نایلون و ضربه گیر استفاده می شود.

 

عوامل تاثیرگذار بر هزینه و قیمت باربری اصفهان به تهران

در بهاران بار اصفهان سعی کرده ایم با کم کردن هزینه ها حمل اثاثیه را برای مشتریان عزیز به حداقل برسانیم. در حال حاضر قیمتی که برای باربری اصفهان به تهران در نظر گرفته ایم حداقل هزینه است و قیمت 1.300.000 در نظر گرفته شده است. بهتر است بدانید برای باربری عوامل تاثیر گذاری بر قیمت وجود دارد که در زیر به این عوامل تاثیر گذار اشاره کرده ایم:
1. اولین و مهم ترین مسئله ای که در حمل بار توجه می شود موضوع تناژ بار است. تناژ بار یا همان وزن بار که بر اساس تن مورد محاسبه قرار می گیرد می تواند نرخ اصلی بار را مشخص نماید. کاملا طبیعی است که هرچه میزان تناژ بار بالا برود قیمت بار نیز افزایش می یابد و یک روند صعودی و خطی دارد و دلیل آن بالا رفتن استهلاک خودرو است.
2. یک مورد که بر روی قیمت تمام شده باربری ها تاثیر گذار است نوع کالا و یا محصولی است که قرار است حمل شود. شاید در ظاهر نوع بار تاثیر آنچنانی نداشته باشد اما باید بدانید اولا باربری ها اجازه حمل هر محصولی را ندارند و ثانیا وزن، نوع و حتی جنس بار می تواند بر روی میزان سوخت خودرو تاثیر بگذارد.
3. موضع بعدی در مورد بعد مسافتی است که قرار است بار حمل شود. قطعا هر چه این مسافت بیشتر باشد هزینه بار بیشتر و هرچه مسافت کمتر هزینه نیز کمتر می شود. بهتر است بدانید تمامی باربری های مجاز در سطح کشور موظف هستند که قیمت گذاری های خود را طبق نرخ مصوبی حمل بارها انجام دهند. اتحادیه این صنف برای نرخ مصوب باربری برای هر یک از خودرو ها مانند سواری، کامیونت، خاور و کامیون نرخ کرایه مخصوص را مشخص کرده است. جالب است بدانید در حال حاضر با توجه به شرایط اخیری که رخ داده است شاهد برخی از بی ثباتی ها در قیمت گذاری باربری ها بوده ایم که البته باربری های مجاز همچنان در این بی ثباتی پیرو قوانین صنف باربری عمل می کنند.
اینکه شما چه خودرویی را برای حمل بار خود انتخاب نمایید یک مسئله مهمی است که مشخص کننده هزینه نهایی حمل بار است. گاهی برخی از افراد قصد دارند اثاثیه شان با حساسیت بالا جا به جا شود از اینرو تاکید دارند که از خودرو هایی استفاده کنند که دارای سقف هستند. پیشنهاد ما در بهاران بار اصفهان همواره برای حمل اثاثیه از اصفهان به تهران استفاده از کامیونت های مسقف است زیرا در جاده احتمال بارندگی و یا هرگونه حادثه ای وجود دارد و با استفاده از خودرو های مسقف می توانید احتمال آسیب رسیدن به بار را به حداقل برسانید. برای مشتریان عزیزی که قصد انتخاب باربری اصفهان به تهران را دارند خودرو های ایسوزو مسقف در نظر گرفته شدده است.
علاوه بر نو و جنس بار نوع بسته بندی بار نیز بر روی قیمت باربری تاثیر می گذارد. گاهی پیش امده است که فرد یک وسیله گران قیمت دارد و به هر دلیل اصرار دارد که با بسته بندی های زیاد، فشار بر روی وسیله وارد نشود از این رو برای اینکه بتوان بار را به سلامت به مقصد رساند باید با احتیاط و حداقل سرعت مسیر را طی نماید که این باعث بالا رفتن قیمت می شود. اگر قصد دارید اثاثیه شما به سلامت به مقصد برسد بهتر است از نیروهای مجربی که برای بسته بندی اثاثیه هستند کمک بگیرید این افراد با توجه به تجربه ای که دارند می توانند وسایل شما را به نحوی بسته بندی کنند که آسیبی به هیچ قسمت آن وارد نشود.
این روز ها با بالا رفتن هزینه سوخت قیمت حمل بار ها کمی افزایش یافته است. می توان به جرات گفت یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت جابجایی اثاثیه شرایط اقتصادی و همچنین سیاست گذاری های فعلی کشور است. بهتر است بدانید نرخ سوخت در هر مدل خودرو متفاوت است به این صورت که هرچه خودرو قدیمی تر باشد به سوخت بیشتری نیاز دارد و در نقطه مقابل خودروهای جدیدتر به دلیل استهلاک پایین تر سوخت کمتری نیاز دارند.
اولین موضوعی که افراد در زمان حمل بار به آن توجه می کنند این است که آیا بعد از حمل، آسیبی به اثاثیه وارد می شود؟؟ از اینرو در باربری اصفهان تهران سعی کرده ایم برای تمامی خودروهایی که در بهاران بار اصفهان فعال هستند بیمه نامه های معتبری استفاده نماییم تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بیمه پشتیبانی های لازم را انجام دهد. برای مشاهده هزینه و نوع بار می توانید بارنامه خودرو را مشاهده نمایید.
بارنامه خودرو از مهم ترین مواردی است که در زمان بررسی باید به آن توجه شود. معمولا بارنامه های خودرو را با توجه به شرایط مختلف مانند نوع کالا، ارزش کالا، حجم کالا و خودرویی که قرار است حمل بار با آن انجام شود مشخص می شود. به عنوان مثال اگر قرار است مقداری کمی بار جابجا شود بهتر است از خودروهای کوچکتر مانند وانت استفاده شود.

 

باربری بهاران بار اصفهان

09132654719

09138657679

خالدی

 

باربری اصفهان به تهران

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613