توضیحات

حمل بار و اثاث کشی یکی از کارهایی است که به شدت زمان و انرژی افراد را می گیرد و بسیار خسته کننده و طاقت فرساست. از طرفی اگر لوازم و کالاها در جعبه های محکم و استاندارد بسته بندی نشده باشند احتمال اینکه حین جابجایی آسیب ببینند بسیار زیاد است. خوشبختانه در حال حاضر شرکت های باربری معتبر زیادی در همه شهرها و استان های کشور وجود دارند که خدمات باربری را با ضمانت و روش های خاصی انجام می دهند و می توان گفت صد درصد خیال مشتریان را راحت می کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با باربری اتوبار ملت جنوب و خدمات آن در جم، عسلویه، کنگان، دیر و بوشهر به طور کامل آشنا کنیم تا در صورت نیاز با خیالی آسوده با یک تماس از این خدمات ویژه بهره مند شوید.

 

حمل اثاثیه منزل به سایر نقاط کشور

هنگامی که قصد اثاث کشی و یا ارسال کالاهای مختلف را به مناطق بیرون شهری داشته باشید، نگرانی ها برای ایمن ماندن محموله، چندین برابر می شود. بنابراین سپردن بار به شرکت های معتبر و با سابقه بهترین کاری است که باید انجام دهید. اولین اقدام برای ارسال کالا و یا جمع کردن اثاثیه، بسته بندی است. بسته بندی ها باید به صورت ایمن و در کارتن های چند لایه، استاندارد و مخصوص حمل بار، قرار گیرند تا هنگام جابجایی آسیب نبینند. حمل بار نیز باید توسط افراد ورزیده و ماهر انجام شود تا چیدمان براساس وزن و آسیب پذیری کالا صورت گیرد.
افراد ماهر و با تجربه به خوبی با نحوه بسته بندی، حمل و چیدمان انواع کالاها آشنایی دارند و برای هر نوع کالا و محموله ای از روش و ابزار خاصی برای بسته بندی استفاده می کنند. برای مثال اتوبار ملت جنون هنگام بسته بندی بار در جم، عسلویه، کنگان، دیر و بوشهر به صورت دسته بندی در کارتن های مجزا با توجه به وزن و میزان قیمتی بودن اشیا بسته بندی می شوند. لوازم و اشیا گرانقیمت در پارچه های ضخیم پیچیده می شوند و سپس در کارتن های چند لایه قرار می گیرند و کارتن ها با چسب های مخصوص محکم می شوند و روی هر یک از کارتن ها با ماژیک محتوای داخلی آن نوشته می شود تا موقع حمل و چیدمان نهایت دقت لحاظ شود.
افرادی که برای این کار در باربری استخدام می شوند مهارت خاصی در جمع کردن و بسته بندی لوازم دارند و با نحوه صحیح این کار آشنا هستند. برای بسته بندی لوازم سنگین و بزرگ مثل یخچال و فریزر، لباسشویی، اجاق گاز، گنجه و سایر وسایل سنگین از پتو های ضخیم و ضربه گیر استفاده می شود. این لوازم بخاطر وزن و حساسیت زیادی که دارند حتما باید توسط افراد باتجربه حمل شوند. خصوصا که این روزها آپارتمان نشینی بیش از هر زمان دیگری رو به افزایش است و احتمال آسیب دیدن لوازم حین پایین آوردن و یا بالا بردن از پله ها چند برابر خواهد بود.
مهارت و ظرافت در حمل بار حرف اول و آخر ما در باربری اتوبار ملت جنوب است. ما با افتخار علاوه بر جابجایی درون شهری، حمل اثاثیه در جم، عسلویه، کنگان، دیر و بوشهر را نیز به عهده می گیریم و به مالکان تعهد کامل می دهیم که بدون کوچکترین آسیبی لوازم و اثاثیه ها را جابجا کنیم. ضمن اینکه بارنامه و بیمه نامه معتبر به مشتریان ارائه می دهیم تا خاطرشان در صورت بروز آسیب های احتمالی مثل سرقت، آتش سوزی، تصادف و غیره آسوده باشد. با توجه به حجم لوازم از خودروهای مخصوص و مسقف حمل بار استفاده می شود تا در مسیرهای طولانی آسیبی به اثاثیه وارد نشود. باربری و حمل اثاثیه در اتوبار ملت جنوب با خودروهای روباز، مسقف، ترانزیت ، تک، ده چرخ، ماشین یخچالی، خاور، در همه ابعاد پوشش داده می شود.

حمل و نقل ایمن کالاهای تجاری و اداری

اما حمل کالای تجاری، اداری و شرکتی از دیگر خدماتی است که می توانید به باربری اتوبار ملت جنوب بسپارید. حمل کالاهای تجاری، اداری و شرکتی از جمله بارهایی است که به شهرهای مختلف ارسال می شود و معمولا طبق نیازی که شرکت ها به این محصولات دارند لازم است کالاها با ایمنی کامل و در اسرع وقت به مقصد برسد. از آنجاییکه که این کالاها تاثیر زیادی در تولید و روند سرعت بخشیدن به کسب و کارها دارند، حمل و نقل ایمن این محصولات بسیار حائز اهمیت است. جابجایی و حمل این نوع کالاها نیاز به رعایت مسائلی مثل چیدمان و بسته بندی صحیح دارد تا حین جابجایی بین شهری از هر گونه آسیبی در امان باشد.
هرچند بسته بندی لوازم اداری و شرکت ها نسبت به وسایل و اثاثیه منزل راحت تر به نظر می رسد اما مشکلات خاص خود را دارد و به دقت و نظم بیشتری در هنگام بسته بندی نیازدارد. معمولا بسته بندی لوازم شرکتی و ادارات، کاری طاقت فرسا و زمان بر است که چندین روز کارکنان شرکت را درگیر می کند. برای جلوگیری از هدر رفتن وقت و انرژی می توانید از یک تیم متخصص و مجرب برای بسته بندی کمک بگیرید.
نکته ای که لازم است هنگام تماس با باربری در نظر بگیرید این است که وزن تقریبی بار و کالای خود را مشخص کنید تا هنگام درخواست خدمات باربری، خودروی متناسب با وزن و نوع بار ارسال شود تا مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نشوید. تمام خودروهای باربری ما دارای ضربه گیرهای پوششی مناسب هستند که از آسیب رسیدن به بار جلوگیری می شود.
داشتن بارنامه معتبر و بیمه نامه کامل بار، از خدمات مهمی است که باربری ها موظف اند در اختیار مالکان قرار دهند. بیمه نامه و بارنامه معتبر، تضمینی برای انواع کالاهای تجاری و اداری است که در صورت بروز اتفاقات پیش بینی نشده طبیعی و غیر طبیعی به طور کامل و در کوتاه ترین زمان جبران خسارت را به عهده بگیرد و هزینه های تحمیلی را برطرف می کند.

ارسال بار به تمام نقاط کشور و خارج از کشور

برای ارسال بار به تمام نقاط کشور بهتر است به باربری های مجاز و معتبر مراجعه کنید تا خیالتان از بابت ایمنی بار کاملا راحت باشد. ارسال بار به نقاط مختلف کشور و مسیرهای طولانی معمولا با خودروهایی صورت می گیرد که استانداردهای لازم را داشته باشند. برای جابجایی بار با توجه به میزان بار، نوع محصول و کالا و مسافت از خودروهای متناسب استفاده می شود. ارسال بار و کالا از مبدا شیراز و جم به شهرستان های جم، بوشهر، دیر، عسلویه، کنگان و سایر نقاط مختلف کشور توسط باربری اتوبار ملت جنوب، با خودروهای باربری سنگین همه روزه انجام می گیرد و امکان استفاده از بیمه نامه برای همه خودروها وجود دارد.

انواع خودروهای این باربری شامل :
کامیونت با سقف پوشیده و روباز، ترانزیت، تک، ده چرخ، ماشین یخچالی و خاور در همه ابعاد است که به سایر نقاط کشور و حتی خارج از کشور رفت و آمد می کنند. اتوبار باربری ملت جنوب علاوه بر خدمات حمل و نقل داخلی، حمل کالا و بار به خارج از کشور را از طریق کامیون های بزرگ به همراه صدور بیمه نامه معتبر رسمی ضمانت می کند. برای ارسال بار به خارج از کشور معمولا راننده هایی استخدام می شوند که علاوه بر داشتن سلامت کامل، به مسیریابی و پشتیبانی کامل شرکت از مرحله تحویل بار تا مرحله دریافت رسید تسلط کامل داشته باشد. حمل بار به خارج از کشور تفاوت زیادی با باربری درون شهری دارد و نیازمند اقدامات ویژه ای است.
برای جلوگیری از آسیب دیدگی کالا برای ارسال بار به خارج از کشور باید بسته بندی ها و چیدمان به صورت استاندارد انجام شود تا از سلامت کالا پس از حمل بار اطمینان پیدا کرد. چنانچه قصد ارسال هرگونه بار، محموله و کالایی را به خارج از کشور دارید می توانید روی ما حساب کنید. ما با در اختیار داشتن رانندگان باتجربه و آشنا به جاده های بین المللی و خودروهای مجهز، هرگونه بار ، محصول و کالایی را به خارج از مرزهای ایران ارسال می کنیم.
تعرفه خدمات ما بسیار پایین و متناسب با درخواست شما خواهد بود چرا که ما برای مشتریانمان ارزش قائلیم و قیمت مناسب و رضایت خاطر مشتری از اولویت های ماست. خدماتی که برای حمل و نقل خارج از کشور در نظر گرفته ایم بدین شرح است:
1. بسته بندی ایمن محصولات و بار
2. صدور انواع بیمه باربری معتبر و رسمی
3. بهره مندی از خودروهای سنگین و کامیون حمل بار به خارج از کشور
4. در اختیار داشتن پرسنل مجرب و رانندگان متخصص در رانندگی در انواع جاده با شرایط جوی متفاوت
برای برخورداری از این خدمات می توانید با مدیریت مجموعه تماس بگیرید و جهت ترانزیت، جابجایی و حمل بار به خارج از کشور هماهنگی لازم را به انجام دهید. ما آرامش خاطر مشتریان در حمل کلیه بارها را تضمین می کنیم.

حمل بار ارزان

هزینه حمل بار و باربری به هیچ وجه ثابت نیست و نمی توان قبل از بازدید میزان بار و اطلاع دقیق از مسافت قیمت مشخصی را اعلام کرد. قیمت و تعرفه باربری بر اساس نوع خدماتی که شرکت باربری ارائه می دهد متفاوت است. همچنین عوامل متعدد دیگری در تعیین قیمت نهایی حمل بار موثر است. از آنجاییکه قیمت مناسب و رضایت خاطر مشتری اولویت ما در باربری اتوبار ملت جنوب است، بهترین قیمت ها را به مشتریانمان پیشنهاد می دهیم.

خدمات باربری اتوبار ملت جنوب

اتوبار ملت جنوب با ارائه خدمات ویژه ای که دارد توانسته رضایت مشتریان خود را بدست آورد و همواره در تلاش است از به روزترین امکانات و خودروها برای جابجایی و حمل بار استفاده کند. خدمات این باربری بدین شرح است:
• حمل و نقل اثاثیه منزل
• حمل کالای شرکتی، اداری و تجاری
• ارائه بیمه نامه کامل و رسمی
• ارائه بارنامه معتبر
• ارسال بار به بوشهر، جم، عسلویه، کنگان، دیر و سایر نقاط کشور
• بسته بندی و چیدمان اصولی
• مهارت و ظرافت در حمل و نقل بار
• ارسال بار به خارج از کشور
• سرعت و اطمینان بالا در حمل بار
• استخدام نیروهای متخصص
• رانندگان باتجربه و آشنا با مراحل حمل بار

برای دریافت خدمات باربری اتوبار ملت جنوب می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی درخواست خود را ثبت کنید و ما در اسرع وقت خودروی مناسب را جهت بارگیری به محل اعزام می کنیم. برای رزرو خودرو به صورت تلفنی با شماره های ثبت شده تماس بگیرید.

آدرس ما:
شعبه 1: شیراز، بلوار خرمشهر، خیابان شهید فرهاد کرمی، نبش مسجد
شعبه 2: جم، خیابان فاضل جمی، نبش دفتر اسناد

 

09170028014

09170068014

جبارزاده

باربری در جم، عسلویه، کنگان، دیر و بوشهر
باربری در جم، عسلویه، کنگان، دیر و بوشهر
باربری در جم، عسلویه، کنگان، دیر و بوشهر
باربری در جم، عسلویه، کنگان، دیر و بوشهر
mood_bad
  • نظرات بسته شده است.