Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
باربری در مازندران - اثاث کشی قائمشهر - شرکت خدماتی
توضیحات

چطور بهترین باربری قائمشهر را انتخاب کنیم؟

باربری شرکت خدماتی آسان سازان امید

قائمشهر، شهر پر جمعیت و بزرگ استان مازندران، از نظر آب و هوایی، معتدل و مرطوب است. ساکنین این شهر خود را با شرایط جوی وقف می دهند و زندگی و کسب و کار خود را به گونه ای شکل می دهند تا با ان همسو و سازگار شوند. از جمله مشاغلی که در این آب و هوا با سختی هایی مواجه است باربری قائمشهر است که باید در زمان حمل بار از ابزار های تخصصی جهت حفظ اموال مشتری استافده نماید. استفاده از خودرو های مخصوص حمل بار، استفاده از سلفون های ضد آب و ضربه گیر از جمله مواردی است که در باربری قائمشهراستفاده می شود. اگر آشنایی با بهترین باربری قائمشهر ندارید ما شما را با نکات مهم انتخاب بهترین باربری آشنا خواهیم کرد. با باربری شرکت خدماتی آسان سازان امید همراه باشید.

زندگی در شهر زیبای قائمشهر هیجانات و لذت خاص خود را دارد که با طبیعت بکرو سر سبز، مناظر بی بدیلی را پیش رویتان می گذارد. رطوبت هوا و میزان بارش در این شهر زیاد است، از این رو با هوای صاف و آفتابی کمتر مواجه خواهید شد. آهن آلات و فلزات در این منطقه دوام و مقاومت بالایی ندارند، چرا که رطوبت موجود در هوا باعث زنگ زدگی و فرسودگی آن ها خواهد شد. بهترین چاره استفاده از بتن و چوب در ساخت و سازها است که مقاومت بسیار بالایی در مناطق شمال کشور در مقابل شرایط جوی از خود نشان می دهند. برای افرادی دوست ندارند زیر باران خیس شوند چتر از جمله ضروریاتی است که همواره باید همراه خود داشته باشند. به نظر شما باربری قائمشهر چگونه می تواند، با کیفیت ترین نوع باربری را داشته باشد تا خسارتی متوجه بار نشود؟ این بار ممکن است مواد غذایی، شیلات، اثاثیه منزل، ادرات و غیره باشد. بهترین راهکار ارائه شده توسط باربری قائمشهر برای جابجایی بی ضرر چیست؟

باربری و اسباب کشی قائمشهر مازندران

حمل بار ادارات در باربری قائمشهر

ادارات از جمله مخاطبان باربری قائمشهرهستند که برای جابجایی دورن ساختمانی یا برون ساختمانی با شرکت تماس می گیرند. لوازمی که در ادارات نیازمند انتقال یا جابجایی هستند در بسیاری از مواقع، ابعاد و وزن بالایی دارند. میزهای اداری، میز جلسات و کنفرانس، فایل های بزرگ و گاو صندوق نمونه های متدوال وسایل اداری بوده که نیازمند قدرت و توانایی های باربران هستند. برای حمل بار ادارات عموما در ساعات کاری روزانه در ایام تعطیل سفارشات ثبت می شود تا جابجایی ها مانع کار و مزاحم ارباب رجوع نباشد.

اسباب کشی منزل در باربری قائمشهر

اسباب کشی منازل شامل ساختمان های ویلایی و آپارتمانی است که هر یک به گونه ای خاص انجام می شود. اسباب کشی منزل در ساختمان های ویلایی بسیار آسان تر از آپارتمان است. ساختمان های ویلایی برخی همکف و برخی طبقاتی هستند که در هر دو صورت باربران با دست باز به جابجایی اثاثیه می پردازند. در این گونه اسباب کشی ها ماشین حمل بار به راحتی تا نزدیک پلکان و درب خروجی داخل ساختمان آمده تا مسیر را کوتاه تر نمایند. اما در حمل بار در آپارتمان ها با مشکلاتی از قبیل راه پله، آسانسور یا عدم وجود آسانسور و مزاحمت برای همسایه ها مواجه هستیم که هر کدام دردسرهای خاص خود را دارد.

حمل بار در راه پله

راه پله توان و قدرت را کاهش می دهد و سرعت حمل بار را مختل می نماید. باربران به آسانی و با سرعت زیاد بر روی سطح یکنواخت کارها را سروسامان می دهند و کمتر زمان تلف شده ای را در طی کار دارند. اما راه پله های کوچک، پله های زیاد باعث ایجاد خستگی و یا آسیب هایی در باربران می شود.

حمل بار با وجود یا عدم وجود آسانسور

آسانسورهای کوچک امکان حمل بارهای سنگین را ندارند و نمی توانند به عنوان گزینه کمکی خوب در حمل بار مورد استفاده قرار گیرند. در صورت عدم وجود آسانسور نیز مشکل راه پله را خواهیم داشت که در بالا به آن اشاره شد.

تداخل حمل بار با رفت و آمدهای متفرقه

در نظر بگیرید در میان راه هنگامی که به سختی زاویه خروج یا ورود را تنظیم نموده اید یکی از همسایه های مجاور قصد رد شدن را دارد. با این حال چگونه می توان امکان رد شدن را بدون دردسر یا مزاحمت ایجاد نمود؟ رفت و آمد کودکان از جمله دردسر سازترین عواملی است که در اسباب کشی آپارتمانی با آن روبرو هستیم. اما چگونه می توان این مشکلات را مدیریت کرد.

بهترین راهکار برای باربری و اسباب کشی

شاید حمل بار در راه پله، آسانسور و ساختمان های مسکونی مشکلاتی را داشته باشد، اما افراد خبره به دلیل تجربیات زیاد به راحتی ان ها را مدیریت می نمایند. هرگز نمی توان از افراد ناشی که تجربه باربری نداشته اند انتظار حمل بار بار بهترین راهکارها را داشت اما ما در باربری شرکت خدماتی آسان سازان امید بهترین تکنیک های حمل بار را به نیرو های باربر و کارگران آموزش می دهیم تا در مدت زمان کوتاه اثاثیه را بدون ایجاد خسارت جابجا نمایند.

 1. آموزش پرسنل باربری جهت آشنایی با حمل استاندارد اثاثیه و نحوه ی انتقال آن
 2. پیشنهاد راه های جایگزین در صورت کارا نبودن برخی روش ها
 3. آموزش بسته بندی اصولی و تخصصی اثاثیه
 4. نحوه حمل درست بارهای سنگین و خطرساز
 5. حمل بار در آپارتمان، راهرو، آسانسور
 6. حمل بار در مکان های صعب العبور
 7. جابجایی حرفه ای اثاثیه در ارتفاع زیاد

موارد ذکر شده با حرفه ای ترین متد به پرسنل باربری قائمشهر آموزش داده می شود تا هیچ کاستی در انجام باربری به وجود نیاید و باربری با بالاترین کیفیت انجام شود.

حمل اشیاء قیمتی در باربری قائمشهر

اشیاء قیمتی و مدارک در باربری قائمشهر، با نظارت مستقیم مالک انجام می شود تا هیچ گونه سوء تفاهم یا اشتباهی در حمل صورت نگیرد. این اشیاء باید جابجایی تحت الحفظ و امن داشته باشند که نیروهای ما در باربری قائمشهر بطور همه جانبه آن را پوشش داده تا مطابق میل مشتری به مقصد انتقال یابد. شاید بتوان گفت مسئولیتی که در مقابل حمل اینگونه بارها داریم به مراتب کار دشوار تری نسب به حمل اثاثیه سنگین و بزرگ است.

اشیاء قیمتی مانند تابلوهای نفیس، مجسمه های عتیقه، فرش های ابریشمی قدیمی و دکوری های کوچک و بزرگ طلاکاری شده و سایر موارد هستند که از توجه ویژه ای در نظر مشتری برخوردارند. کارگران حمل بار در باربری قائمشهر انسان های شرافتمندی هستند که پروژه های این چنینی را بارها انجام داده اند و هیچ گونه نظر و خواستگاه منفی در حمل آن ها نداشته اند. زیرا ما در باربری قائمشهر با افرادی همکار شده ایم که حسن نیت خود را بارها اثبات نموده اند و پیشینه ای درخشان را در رزومه فعالیت های خود به ثبت رسانده اند.

حمل بار در زیر باران

 1. شاید سخت ترین بخش کار اسباب کشی، اثاث کشی در زیر باران است که ممکن است کار را کمی مختل نماید. اما جای هیچگونه نگرانی نیست، زیرا ما در باربری قائمشهر از روکش های ضد آب و ضربه گیر استفاده می نماییم تا تمامی اثاثیه به صورت یکپارچه از باران و روطوبت در امان بمانند.
 2. همچنین استفاده از نیسان های مسقف کار را کمی آسان تر نموده است و مانع از نفوذ باران به داخل اتاقک خودرو می شود.

نیسان ها خودروهای قدرتمندی هستند که توانایی حمل بار در مناطق صعب العبور، دارای شیب رو به بالا یا پایین و بارهای سنگین را با حفظ تعادل دارند.

ویژگی های خوب و مهم باربری قائمشهر

 1. باربری قائمشهربرای حمل ایمن از خودرو های مخصوص حمل بار استفاده می نماید تا هیچگونه خسارتی متوجه اموال مشتریان نباشد.
 2. به تمامی پروژه های باربری بیمه حمل بار اختصاص می دهد که بصورت رایگان ارائه خواهد شد.
 3. بارنامه کردن بار
 4. حضور در اسرع وقت در محل
 5. ارائه خدمات بصورت 24 ساعته
 6. بهره مندی از پرسنل مشتری مدار و مجرب
 7. استفاده از سلفون و بسته بندی های لوکس
 8. استفاده از ضربه گیرهای حرفه ای برای حمل مطمئن
 9. تعداد پرسنل بالا و عدم کمبود نیرو
 10. پشتیبانی و مشاوره رایگان
 11. رسیدگی به تخلفات و پیگیری انتقادات مشتریان
 12. مدیریت همه جانبه بر فعالیت های کل مجموعه

همکاری مشتری با باربری قائمشهر

 1. بهتر است مشتریان با باربران و کارگران همکاری های لازم را داشته باشند و زمینه را برای جابجایی بهتر و سریع تر فراهم آورند.
 2. هیچگونه مشارکت و مداخله ای در نحوه جابجایی ها نداشته باشند و کارها را صفر تا صد به باربران واگذار نمایند.
 3. در موارد خاص و قابل ذکر، توضیحاتی را در مورد برخی اثاثیه خاص ارائه نمایند تا حمل بهتر و بسته بندی بشکل مناسب تر صورت گیرد.
 4. قبل از حمل بار اثاثیه برقی از برق کشیده شوند و محتویات را از آن ها خارج نمایند.
 5. کودکان و افراد مسن در محل حدالامکان حضور نداشته باشند تا باعث ایجاد دردسر و کند شدن روند حمل بار نشوند.
 6. به نیروهای اعزامی اعتماد نمایند و اجازه دهند تا کارها طبق برنامه شرکت پیش برود.
 7. طبق توافق انجام شده میان مشتری و شرکت هزینه حمل بار باید بصورت کامل پرداخت شود، نه کمتر.
 8. در صورت لغو یا کنسل شدن اسباب کشی موارد را هرچه زودتر به شرکت اطلاع دهند.
 9. بهترین راه های دسترسی به ساختمان را برای حمل آسان در اختیار باربران قرار دهند.

تلفن تماس شرکت خدماتی آسان سازان امید:

09113100804

01132384410

باقرتبار

وانت بار و اسباب کشی قائمشهر

chat
یک نظر ارسال کنید

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609