Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
باربری و وانت بار عسلویه | حمل بار به تهران ، اصفهان و سراسر ایران - شرکت خدماتی
توضیحات

باربری عسلویه

در اینجا به این خاطر از باربری عسلویه نام می بریم که: موسسه باربری آنا باربر شرکتی برای حمل و نقل کالا با ده سال سابقه که شعبه اول آن در شیراز است و برای گسترش کار خود شعبه دوم خود را در عسلویه شهرستان کنگان افتتاح کرد و آدرس دفتر آن خروجی کنگان به سمت عسلویه – نخل غانم است. همان طور که میدانید بشر هروزه به دنبال زندگی راحت تر و امکانات بیشتر است؛ امر حمل و نقل و باربری هم یکی از نیازهای همه است و در همین راستا انسان برای راحتی و دقت و همچنین سرعت بیشتر در کار حمل و نقل وسایل خود، اقدام به ایجاد شرکت های باربری کرد که باربری عسلویه یکی از این شرکت هاست.

باربری و وانت بار عسلویه

باربری به معنای همان جابجایی کالاست که در انواع و با ابزار مختلفی انجام می شود. انواع حمل و نقل به صورت دریایی، هوایی و زمینی انجام می شود. نوع دریایی بیشتر شامل کالاهای بزرگ می شود و با انواع کشتی انجام می شود، حمل و نقل هوایی هم که موضوعی بسیار مهم است به صورتی که آن را به عنوان شاخصی برای رشد اقتصادی بشر می نامند. اما حمل و نقل زمینی که اصلی ترین و مهم ترین نیاز مردم است که همه افراد حداقل یک بار به آن نیاز پیدا می کنند و بسته به نوع نیاز مردم در انواع وسیله های سبک و سنگین انجام می شود. وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون و تریلی و وسایل نقلیه سبک مانند دوچرخه، موتور سیکلت، خودرو سواری، وانت یا نیسان هستند که بسته به سایز کالای مورد نظر برای جابجایی، مورد استفاده قرار می گیرند. در موسسه باربری عسلویه همه این وسایل نقلیه آماده کمک رسانی به هموطنان خود است.

شرکت های باربری که جابجایی زمینی انجام می دهند را شرکت های اتوبار می گویند. انواع اتوبار شامل درون شهری (حمل کالا فقط در سطح شهر) و برون شهری (حمل بار به خارج از شهر یعنی از شهری به شهر دیگر) می شود. باربری عسلویه تحت موسسه باربری آنا بار هم یک شرکت اتوبار است که با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری و با بیش از ده سال سابقه، در زمینه ی حمل و جابجایی درون شهری و برون شهری با بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان، و همچنین ارسال بار به سراسر نقاط کشور همراه با ماشین های مسقف و پتو دار مخصوص حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری با کارگران مجرب و با سابقه باربری، فعالیت دارد.

باربری آنابار کنگان بوشهر - شکرپور

باربری عسلویه یا همان شعبه دوم موسسه باربری آنا باربر، آماده خدمت رسانی در حوزه حمل و نقل است و انواع کالا در هر سایز و با هر وسیله نقلیه ای که لازم باشد، به تمام نقاط کشور انتقال می دهد. از ویژگی های شرکت باربری عسلویه این است: داشتن کارگرانی مجرب و آموزش دیده با ویژگی های لازم مانند توانمند بودن و داشتن قدرت بدنی بالا، متعهد بودن نسبت به وظیفه شغلی خود، امانت دار و حافظ و نگهدارنده وسایل مشتری، با ایمان و خوش برخورد با مشتری هستند. موسسه باربری عسلویه در تلاش است تا بسته بندی وسایل که از نخستین مراحل اسباب کشی است، را به بهترین نحو انجام دهد و پس از انتقال آن به مقصد مورد نظر در صورت تمایل مشتری چیدن آن در مکان جدید را نیز انجام دهد. همچنین باربری عسلویه این توانایی را دارد که هر نوع جابجایی سخت و هرنوع کالا در هر سایزی را در هر زمانی که بخواهید برای شما انتقال دهد.

بیمه باربری و حمل و نقل

جالب است بدانید که بار بری عسلویه دارای ویژگی مهم دیگری یعنی بیمه باربری است. توجه داشته باشید که یکی از ویژگی های دیگر انتخاب شرکت های باربری داشتن بیمه باربری آنهاست. بیمه باربری یا بیمه حمل و نقل بیمه ای است که به واسطه ی آن بیمه گر در برابر دریافت حق بیمه از بیمه گذار تعهد می دهد در صورتی که حین جابجایی کالا از مبدا به مقصد، کالا از بین رود یا دچار خسارت شود، خسارت وارد شده را جبران می کند و همچنین در بعضی موارد نیز آسیب وارد شده به اشخاص ثالث را هم جبران می کند. بنابراین از آنجا که همه مردم دوست دارند لوازم آنها در طی جابجایی با وسایل حمل و نقل کاملا سالم و بدون خسارت منتقل شود، سراغ شرکت هایی می روند که کالای آنها را بیمه کند و به آنها اطمینان دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل بیمه آن را جبران خواهد کرد. بنابراین یک شرکت باربری باید بیمه نامه باربری داشته باشد.

باربری عسلویه یا نام رایج دیگر آن یعنی وانت بار عسلویه تحت موسسه باربری آنا بار، با طرف قراردادی های بیمه همکاری های گستره ای دارد، پس هر نوع بیمه بار مطابق با درخواست مشتری و با توجه به ارزش بار که توسط خود مشتری مشخص می شود، انجام می شود. سپس مامور بیمه بعد از بازدید بار نسبت به صدور بیمه نامه، اقدامات متقاضی را انجام می دهد. از آنجا که صدور هر نوع ضمانت نامه از طرف باربری ها انجام می شود، اگر باربری سلامت حمل و نقل را ضمانت نکند خدمات آن دیگر ارزشی نخواهد داشت. و نکته حائز اهمیت در اینجا این است که باربری آنا باربر با نیروهای با سابقه امور حمل و نقل را با دقت زیاد انجام خواهد داد.

باربری و وانت بار عسلویه

باربری عسلویه به شهرهای دیگر

باربری عسلویه در جهت کسب رضایت مشتریان امور حمل و نقل خود را به محدوده خارج از شهر و استان گسترش داده است و خدمات حمل و نقل با نیسان بار و وانت بار به تمام نقاط کشور را ارائه می دهد به صورتی که وانت بار همه روزه جهت حمل بار به تمام شهرستان ها آماده است. همچنین باربری عسلویه خدمات باربری به تمام نقاط شهرهایی همچون تهران و اصفهان را با به صرفه ترین هزینه ها  ارائه می دهد. بهتر است بدانید شرکت باربری عسلویه بیشتر امور مربوط به بارگیری و حمل اسباب و اثاثیه منزل، لوازم اداری و مبلمان به تمام نقاط کشور به صورت شبانه روزی، را انجام می دهد اما قادر است هر نوع وسیله نقلیه مورد نیاز دیگر مانند تریلی و کامیون را مهیا کند تا هر نوع بار متقاضی را جابجا کند و رضایت مشتری را جلب و خدمت رسانی کند. موسسه باربری آنا بار کنگان علاوه بر باربری عسلویه به اصفهان و باربری عسلویه به تهران، بیشتر باربری به شهرهایی چون جم، برازجان، گناوه، بندر دیر، بوشهر، پارسیان، لامرد، گله دار، کاکی، خورموج و دیلم است اما به طور کلی برای تمام نقاط کشور کار می کند.

09172791366

شکرپور

mood_bad
  • دیدگاه‌ها بسته شده است.

  • Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609