Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 8
اتوبار مازندران: باربری و اثاث کشی نوشهر - حمل اثاثیه در نوشهر با کامیون مسقف
توضیحات

باربری و اثاث کشی نوشهر

اتوبار مازندران به عنوان با سابقه ترین باربری در نوشهر با کادری مجرب و کامیون های مسقف مفتخر به ارائه خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی در نوشهر به همشهریان گرامی می باشد.

مجوز و بیمه‌

باربری در طول تاریخ دچار تحولات زیادی شده‌است. یکی از این تحولات ایجاد صنف و اتحادیه، برای این شغل است که باعث اعتبار باربری و اطمینان مشتری می شود با دادن مجوزهای لازم به متقاضی .

باربری مازندران به عنوان یکی از باربری‌های قدیمی فعال در حوزه اثاث کشی نوشهر با مجوزهای لازم از اتحادیه مشغول فعالیت است و این اطمینان را برای مشتری به وجود می‌آورد که بار تحویل داده شده به این باربری زیر نظر مراجع قانونی و به سلامت به مقصد خواهد رسید.

ارائه بیمه‌نامه نیز که سال‌ها یکی از الزامات هر باربری است با بررسی بار توسط کارشناس و برآورد قیمت بار، برای مشتری در کمترین زمان و قبل از ارسال بار صادر می‌شود تا مشتری از محفوظ ماندن بارش از هر نوع آسیبی آرامش خیال داشته باشد.

باربری مازنداران: اثاث کشی در نوشهر

مدت زمان اثاث کشی نوشهر به شهرهای دیگر

باربری مازندران با توجه به تقاضای مشتری به تمام نقاط کشور حمل اثاثیه و ارسال بار دارد و مدت زمان ارسال بار نسبت به مصافت بین شهری محاسبه می‌شود. ولی این اطمینان به مشتری داده می‌شود بار او در مدت زمان کمتر و در سلامت کامل به مقصد خواهد رسید و اثاث کشی بی دردسری را تجربه می نماید.

قیمت اثاث کشی در نوشهر

قیمت اثاث کشی در نوشهر متناسب با میزان بار، ماشین مورد انتخاب،(خاور، وانت‌بار، نیسان و..) و مصافت حمل بار محاسبه می‌شود که با تماس با مرکز باربری مازندران و مشاوره اولیه می‌توانید از هزینه بار خود مطلع شوید.

امنیت حمل و نقل

شاید پیشنهادهای پراکنده‌ای دریافت کنید برای حمل آسان و ارزان کالاهایتان، یا ترجیح بدهید از سر خیابان ماشینی را برای حمل بارتان پیدا کنید. این راه ها شاید به نظر آسان و ارزان برسد ولی آیا مطمئن هستید بارتان به مقصد می‌رسد؟ اگر در راه آسیب ببیند چه؟ چه کسی پاسخ‌گو خواهد بود؟ آیا می‌توانید به راحتی خسارت خود را بگیرید و...

امتیاز باربری‌های دارای مجوز از جمله باربری مازندران را می‌توان همین عنوان کرد که وقتی باربری دارای مجوز است شما با اطمینان کامل از حمل بار و حمایت اتحادیه از مشتری بارتان را به راه می‌سپارید. اینگونه است که لبخند شما بدرقه بارتان می‌شود.

باربری و اثاث کشی نوشهر

لبخند شما اعتبار باربری ماست.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش باربری و اثاث کشی با ما تماس بگیرید

09118075744

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4217