Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
بهترین باربری اصفهان به شیراز - شرکت خدماتی
توضیحات

در حال حاضر حمل بار درون شهری و برون شهری از اصفهان به سایر شهرهای کشور بیش از هر زمان دیگری رونق پیدا کرده است. اصفهان سومین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران و مشهد می باشد و هر روزه کالاهای زیادی از این شهر به سایر شهرها ارسال می شود که باربری های مجاز اقدام به جابجایی ایمن انواع کالاها می کنند. امنیت و مراقبت از بارهایی که شهری به شهر دیگر ارسال می شوند یکی از موارد بسیار مهمی است که بهترین باربری مجاز اصفهان تدابیری برای آن اندیشده اند. چرا که در مسیرهای طولانی گاهی پیش می آید که خودروی حمل بار یک شب را در جاده می گذارند. بنابراین مراقبت از اجناس و کالای مشتریان اهمیت بیشتری پیدا می کند و لازم است برای حفظ امنیت کالا و محافظت بار در برابر هرگونه خطرات احتمالی نکاتی در نظر گرفته شود.
بهاران بار اصفهان که تخصصی ترین کادر حمل و نقل اصفهان می باشد حمل انواع کالا و اجناس, خرده بار, اثاثیه منزل به شیراز و سایر شهرها را با ایمنی و ضمانت کامل به عهده می گیرد. در ادامه مطلب خدمات بهترین باربری و هزینه حمل بار با خودروهای مختلف از اصفهان به شیراز را شرح خواهیم داد و شما را بهترین باربری آشنا می کنیم.

 

حمل آسان بار از اصفهان به شیراز

برای اینکه کالا, خرده بار, اثاثیه و سایر اجناسی که از اصفهان به شیراز حمل می شوند کمترین آسیبی نبینند, لازم است بسته بندی, جابجایی و چیدمان آن ها در خودرو ی مناسب و با دقت انجام شود. هر کدام از این موارد می توانند تاثیر زیادی در سالم ماندن اجناس و کالاها داشته باشند. اولین کار معمولا بسته بندی لوازم است . برای این کار بهتر است در ابتدا اشیا و لوازم جداسازی شوند و در کارتن های مجزا قرار گیرند.
لوازم حساس و شکننده را حتما در پارچه و یا روزنامه بپیچانید و سپس داخل کارتن های چند لایه و مقاوم قرار دهید تا زمان جابجایی و حمل بار آسیب نبینند. بهتر است وسایل مرتبط را در یک کارتن قرار دهید و کارتن ها را بیش از ظرفیت شان سنگین نکنید.بهتر است کارتن های مرتبط با هر بخش را در کنار هم قراردهید تا زمانی که کارگران خواستند آن ها را در کامیون قرار دهند و در مقصد تخلیه کنند کارتن های هر بخش کنار هم قرار گیرد و کار برای چیدمان شما راحت شود. همینطور ابزار تیز و برنده باید بسته بندی ایمنی داشته باشند تا خطرساز نشوند.
بعضی از لوازم مثل مبلمان, یخچال, لباسشویی وغیره قابل بسته بندی نیستند و به دلیل وزن زیاد جابجایی و حمل آن ها کمی دشوار است و ممکن است حین جابجایی ضربه ای به آن ها وارد شود. اگر می خواهید جابجایی آسان و ایمنی را تجربه کنید توصیه می کنیم از شرکت های باربری معتبر و دارای مجوز درخواست کنید تا با اعزام نیروهای ورزیده و آموزش دیده خود بار سنگینی را از دوش شما بردارند. بهاران بار اصفهان یکی از معتبرترین و بهترین باربری های اصفهان است که با بیش از ۵۰ نیروی حرفه ای و با تجربه صفر تا صد هر نوع جابجایی از حمل اثاثیه منزل, لوازم اداری, جهیزیه, کالاهای شرکتی و کارخانه و غیره را به عهده می گیرد.
با توجه به نوع بار و مسافت مسیر, بسته بندی های ایمن و خودروهای مناسب باید نظر گرفته شود. چنانچه خودتان کار بسته بندی و لوازم را انجام داده اید می توانید برای بارگیری و تخلیه بار از نیروهای کارگر کمک بگیرید. همچنین حمل بارهای سنگین مخصوصا در ساختمان های چند طبقه بسیار دشوار است اما باربری ها معمولا نیروهای ورزیده و آموزش دیده را استخدام می کنند تا در چنین مواردی اجناس و اثاثیه سنگین را با اصول درست و ایمنی لازم جابجا کنند. این افراد به دلیل مهارت, تجربه و قدرت بدنی بالایی که دارند با سرعت بیشتری کار بسته بندی, چیدمان, بارگیری و تخلیه را انجام می دهند.
بارها و اثاثیه ای که از اصفهان به شیراز فرستاده می شوند به دلیل مسافت طولانی باید بصورت کاملا ایمن در خودروها چیده شوند تا در طی مسیر ضربه ای به آن ها وارد نشود. خودروهای مسقف با ارتفاع های استاندار برای این منظور در نظر گرفته می شوند تا در طول مسیر باران و گردو غبار آسیبی به کالاها نرساند. با رعایت تمام نکات لازم باز هم احتمال وقوع حوادث غیر مطرقبه و غیر قابل پیش بینی وجود دارد. خطراتی مثل سرقت های جاده ای, تصادفات و غیره بارها اتفاق افتاده اند که خسارات جبران ناپذیری برای مالکان بدنبال داشته اند. برای اینکه اموال تان را از اینگونه خطرات احتمالی حفظ کرده باشید حتما کالاها و بارهای تان را به باربری های دارای مجوز بسپارید چون شرکت هایی که دارای مجوز رسمی هستند تمام خودروهای شان دارای بیمه نامه و بارنامه می باشند و در صورت بروز هر نوع حادثه ای جبران خسارت خواهد شد.

 

ویژگی های حمل بارآسان از اصفهان به شیراز

لذت تجربه یک جابجایی و حمل آسان به موارد مختلفی بستگی دارد که باربری بهاران بار اصفهان تلاش کرده تمام موارد را اجرا کند و رضایت مشتریان خود را جلب کند.
1. استفاده از بهترین ماشین های حمل بار
انتخاب درست خودرو حمل بار بسیار مهم است زیرا باید با توجه به اندازه اسباب و اثاثیه و حجم بار از خودروهای سنگین یا سبک استفاده شود.
2. رانندگان حرفه ای
برای این که بارها به موقع و بدون کوچکترین حادثه ای به مقصد برسند باید رانندگان حرفه ای و آشنا به مسیر های شهری و بین شهری را استخدام کرد. این رانندگان با اکثر میانبرها و مسیرهای کوتاه آشنایی دارند و با مهارت و تجربه ای که در رانندگی دارند بارها را سالم به مقصد می رسانند. علاوه بر این ها یک راننده خوب باید از سلامت کامل جسمی و روانی برخوردار باشد تا مشتری بتواند اموال خود را به چنین فردی بسپارد.
3. استفاده از نیروهای متخصص و خوش برخورد
نیروهایی که برای حمل و جابجایی وسایل اعزام می شوند باید وظایف خود را بخوبی بشناسند. وقت شناسی, متعهد بودن, برخورد خوب, محجوب بودن از جمله ویژگی های افرادی است که در استخدام باربری های معتبرمی باشند. به علاوه این افراد توانایی لازم برای حمل وسایل سنگین را دارند.
کارگران باید وسایل را با احتیاط و دقیق حمل کنند و با آن ها مثل وسایل شخصی خود رفتار کنند.
4. سرویس دهی 24 ساعته
یک شرکت حمل بار معتبر باید همیشه آماده ارائه خدمات در 24ساعت از شبانه روز باشد. زیرا برخی از مشتریان تمایل دارند در ساعت پایانی و یا ابتدای روز حمل بار خود را انجام دهند.
5. استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات برای بسته بندی
بسته بندی استاندار و ایمن نیازمند ابزار و تجهیزات مخصوصی مثل: پارچه, نایلون های ضربه گیر, کارتن های چند لایه و مقاوم, پتو و غیره می باشد. هنگامی که برای هریک از اجناس از ابزار مخصوص استفاده شود حمل و جابجایی آن با ایمنی بیشتری انجام می شود و احتمال آسیب دیدن آن بسیار کمتر می شود.
6. متعهد بودن شرکت باربری
بهترین شرکت باربری در اصفهان موظف است اعتماد کامل مشتریان را با صداقت در گفتار و انجام وظایف کارکنان خود جلب کند و هر گونه کوتاهی و تخلفی که از حانب شرکت و نیروهای آن رخ دهد بپذیرد.
7. بیمه نامه و بارنامه معتبر
مهمترین قسمت یک حمل آسان و ایمن, داشتن بیمه نامه و بارنامه خودروهای حمل بار است. زمانی که مشتریان اموال و سرمایه خود را به باربری می سپارند سالم به مقصد رسیدن بار, دغدغه اصلی آنان است. بنابراین ارائه بیمه نامه باعث آسودگی خیال می شود.

 

حمل خرده بار از اصفهان به شیراز

به جابه جایی وسایل و بسته های باری در سایزهای مختلف خرده بار می گویند. حمل مرسولات و بسته ها با وسایل نقلیه مختلف از اصفهان به شیراز امکان پذیر است و بسته ها در نهایت دقت و امنیت جابه جا شده تا سالم به مقصد برسند. موارد مختلفی مانند نوع کالای ارسالی، مکان ارسال کالا، میزان و سایز بسته در انتخاب نوع حمل بار تأثیرگذار است و بسته به میزان بار، نوع وسیله نقلیه حمل بار انتخاب می شود. در صورتی که به دنبال راحتی و سرعت در ارسال بسته های خود هستید،
بهاران بار اصفهان خرده بار، بسته ارسالی شما را در نهایت امنیت و دقت به مقصد می رساند. دیگر نیازی نیست که شخصاً یا با استفاده از پست های حمل بار، مبادرت به حمل یا ارسال کالاهای خودکنید، بلکه ما برای شما این خدمت را انجام می دهیم. استفاده از این روش، برای جابه جایی کالاها مزایای زیادی دارد. راحتی، سرعت، هزینه پایین و کادر مجرب از مزایای استفاده از این روش محسوب می شوند. ارسال بار از طریق خرده بار با بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر انجام می شود تا رضایت هر چه بیشتر مشتری فراهم شود. با استفاده از خرده بار دیگر نیازی نیست که به مؤسسات حمل بار مراجعه کنید، بلکه ما به سراغ شما آمده و بسته ارسالی را از درب منزل یا هر مکان دیگری، تحویل می گیریم و به مقصدی که می خواهید می رسانیم.

 

هزینه حمل خرده بار از اصفهان به شیراز

ارسال خرده بار دارای تعرفه های مشخصی است که با توجه به وزن محصول و مکان مقصد، طبقه بندی شده است. ارسال کالا از طریق خرده بار به لحاظ هزینه خیلی مقرون به صرفه است چرا که شما تنها بابت حجمی که بسته ی شما در بین سایر بارها اشغال می کند، هزینه می پردازید و به صورت سازمان دهی شده بسته های خود را ارسال می کنید. هزینه ارسال کالا می تواند در مبدأ یا مقصد صورت پذیرد و لزومی به تسویه حساب قبل از ارسال کالا نیست. فاکتور حمل کالا قبل از ارسال کالا صادر می شود و تقبل هزینه در مبدأ یا مقصد صورت می گیرد. نام و شماره تماس فرد تحویل دهنده و تحویل گیرنده بر روی بسته های ارسالی درج می شود تا در صورت لزوم، هماهنگی با فرد مورد نظر برای تحویل بسته صورت گیرد.

 

کرایه وانت بار از اصفهان به شیراز

معمولا افراد هنگام خرید, سفارش, گرفتن خدمات مختلف به جاهای زیادی سر می زنند تا مناسب ترین قیمت ها را بیابند. در حال حاضر که اکثر مشاغل بصورت آنلاین و اینترنتی اقدام به عرضه محصولات و خدمات خود می کنند, این افراد به سایت های مختلف سر می زنند تا بهترین و مناسب ترین کالا و خدمات را با قیمتی منصانه دریافت کنند. اکثر مشاغل باید دارای مجوز رسمی باشند و در اینصورت اتحادیه مورد نظر نرخ نامه مشخصی را ارائه می دهد که اصناف باید از آن پیروی کنند.
خدمات حمل بار نیز از این قاعده مثتنی نیست و تمام شرکت های معتبر که دارای مجوزهای رسمی هستند موظفند قیمت های متعارف و مشخصی به مشتریان خود اعلام کنند. هرچند تعرفه و قیمتی که برای وانت بار از اصفهان به شیراز تعیین شده قیمت نهایی و تمام شده نیست و نمی توان قیمت یک جابجایی و حمل بار را بطور دقیق اعلام کرد چرا که قیمت ها با توجه عوامل زیادی متغیر است. این موارد بسته به:
• نوع اثاثیه؛ اثاثیه منزل و اداری و غیره متفاوت است.
• مسافت اسباب کشی و تعداد طبقات
• وسایل خاصی مانند یخچال ساید ،گاو صندوق و پیانو قیمت های مجزایی دارند.
بهاران بار اصفهان که تخصصی ترین شرکت باربری می باشد تابع قیمت های اعلام شده و متعارف است. علاوه بر آن این شرکت برای کرایه وانت بار از اصفهان به شیراز تخفیف نیز قائل می شود تا مشتریان رضایتمندی بیشتری داشته باشند. برای اطلاع از قیمت ها حتما با کارشناسان بهاران بار اصفهان تماس بگیرید تا شما رادر انتخاب نوع خودرو مناسب راهنمایی کنند .

 

کرایه نیسان از اصفهان تا شیراز

خودرو نیسان یکی از خودروهایی است که به دلیل تحمل وزن بالا بیشتر برای جابجایی های اجسام سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. مواقعی که اثاثیه و یا بارهایی که حجم چندان زیادی ندارند و نیازی نیست از کامیون و خودروهای سنگین و بزرگ برای جابحایی استفاده شود, وانت بار و نیسان بهترین انتخاب هستند. نیسان معمولا وزنی حدود ۱۵۰۰ کیلوگرم را به راحتی حمل می کند و میزان باری که وانت بار می تواند حمل کند ۶۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم است. حمل بار بوسیله نیسان و وانت بار می تواند در زمان و هزینه ها صرفه جویی کند چرا که با سرعت بیشتری مسیر اصفهان به شیراز را طی می کنند. حمل خرده بار , وسایل آشپزخانه و غیره با این خودروها نیز امکان پذیر است. دسترسی به جاهایی که کامیون و خودروهای بزرگ نمی توانند از آنجا عبور کنند برای نیسان و وانت بار آسان تر است.
بهاران بار اصفهان حمل انواع بار, خرده بار و اثاثیه را با خودروهای وانت بار و نیسان از اصفهان به شیراز, ارسال می کند. یکی از خدمات گسترده این باربری حمل انواع بار, خرده بار, اثاثیه و غیره از اصفهان به شیراز و سایر شهرهای کشور است.

هزینه حمل بار با وانت نیسان در اصفهان نیز به سه روش محاسبه می شود :
1- در صورتی که داخل محدوده باشد؛ هزینه وانت نیسان بین 70.000 تا 100.000 تومان می شود.
2- در صورتی که در خارج از محدوده باشد؛ هزینه حمل بار با نیسان بین 100.000 تا 130.000 تومان محاسبه می شود.
3- حمل بار به شهرها و مناطق حومه اصفهان ؛ هزینه حمل اثاث و بار به شهرهای حومه اصفهان حدود 140.000 تا 190.000 تومان است.
مورد دیگری که در تعیین هزینه موثر است مسئله زمان هست، برای مثال زمان استاندارد برای در اختیار گرفتن کامیون 3 ساعت و برای نیسان 2 است که این زمان از موقع رسیدن وسیله نقلیه به مبدا بارگیری محاسبه می شود و اگر مدت زمان بیشتری بطول بینجامد ممکن است هزینه باربری کمی بیش‌تر شود. دستمزد کارگر برای حمل بار نیز چیزی بین 40 تا 55 هزار تومان است که بسته به تعداد طبقات دستمزد متغیر است.
نکته ای بهتر است به آن توجه کنید این است که قیمت های انتقال بار حدودی آورده شده و فقط برای آشنایی و دستیابی شما به حدود قیمت‌ها است. بنابراین برای اطلاع از هزینه های دقیق بهتر است با شرکت باربری تماس گرفته تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند. همچنین کرایه وانت بار درون شهری و بین شهری معمولا از روش های محاسبه نرخ کرایه حمل بار تبعیت نمی کند. تعرفه باربری بین شهری در هر باربری متفاوت است و باربری ها طبق شرایط مختلف نرخ حمل بار باربری خود را تعیین می‌کنند.

 

حمل انواع بار از اصفهان به سایر شهرها

یکی از خدمات گسترده ای که بهاران بار اصفهان برای مشتریان خود در نظر گرفته است, حمل انواع بار, خرده بار, اثاثیه و غیره از اصفهان به سایر شهرهای کشور است. این شرکت با بیش از 60 خودروی مخصوص باربری از جمله ایسوز, خاور, کامیون های مسقف در ارتفاع های 4,5,6 متری, وانت بار و نیسان را به خدمت گرفته تا تمام وقت پاسخگوی مشتریان خود باشد. ضمن اینکه تمامی این خودروها دارای بیمه نامه و بار نامه معتبر می باشند.
علاوه بر این بیش از50 نیروی متخصص و با تجربه جهت بارگیری و تخلیه بار استخدام نموده تا با سرعت و دقت بیشتری سفارشات متقاضیان انجام پذیرد. این باربری که سریع ترین و مجرب ترین کادر حمل و نقل اصفهان با کمترین تعرفه در باربری های استان به شمار می رود تلاش می کند تا رضایت تمام مشتریان خود را جلب کند و به دلیل تقاضاهای زیاد از سوی متقاضیان اقدام به باربری به سایر شهرهای کشور کرده است تا در این زمینه بتواند خدمتی بزرگ به هموطنان عزیز کرده باشد.
از اصلی ترین مسیرهای باربری از اصفهان به سایر شهرهای ایران می توان به:
• باربری اصفهان به اهواز
• باربری اصفهان به شیراز
• باربری اصفهان به کرمان
• باربری اصفهان به مشهد
• باربری اصفهان به زنجان
• باربری اصفهان به چابهار
• باربری اصفهان به ارومیه
• باربری اصفهان به تبریز
• باربری اصفهان به گناوه
• باربری اصفهان به خرمشهر
اشاره کرد. این مسیرها پرطرفدارترین مسیرهای باربری از شهر اصفهان می باشند که بهاران بار تمامی این مسیرها را پوشش می دهد.

 

قیمت و هزینه باربری و حمل بار از اصفهان به سایر شهرها

نرخ باربری اصفهان به شیراز با خودروی وانت, نیسان و ایسوزو ( خاور یا کامیونت ) بسته به نوع خودرو و میزان بار تفاوت است . اما قیمتی که معمولا از سوی باربری ها اعلام می شود مبلغی حدود 1.650.000 در نظر گرفته شده است. به دلیل نوسان قیمت ها برای ارسال بار از اصفهان به سایر استان ها در مورد خودروهای نیسان و خاور و عدم ثبات قیمت خودروهای یخچالی ، نمی توان نرخ ثابتی برای حمل بار توسط این نوع خودرو ها مشخص کرد. بنابراین اگر نیاز به حمل بار از اصفهان به سایر شهرها و استان ها دارید حتما با مشاوران و کارشناسان بهاران بار اصفهان تماس بگیرید تا از قیمت دقیق و به روز باربری اطلاع پیدا کنید و سپس با خیالی آسوده سفارش خود را ثبت کنید.

 

بیمه کالا و باربری اصفهان

برای ارسال بار, خرده بار, اثاثیه منزل و سایر لوازم چه درون شهری و چه برون شهری حتما با شرکت های معتبر تماس بگیرید. به هیچ عنوان به قیمت های پایینی که در برخی سایت ها برای جذب مشتری گذاشته شده اعتماد نکنید و همانطور که گفتیم قبل از ثبت سفارش از قیمت های دقیق اطلاع پیدا کنید. همه شماره تلفن های باربری در اصفهان که در اینترنت مشاهده می‌کنید مجاز نیستند و تنها باربری هایی در اصفهان معتبر شناخته می‌شوند که اتحادیه اصناف آن‌ها را تایید کرده باشد به عبارتی شماره تلفن باربری در اصفهان در پایگاه اطلاعاتی اصناف کشور ثبت شده باشند.
همچنین باربری های مجاز دارای مجوز هستند و موظفند تمام خودروهای خود را بیمه کنند تا در صورت بروز هر نوع حادثه ای بتوانند پاسخگوی مالکان باشند. بهاران بار اصفهان از جمله باربری هایی است که دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد و خود را موظف می داند بیمه نامه و بارنامه معتبر را به مشتریان ارائه دهد. تعرفه بیمه باربری بین شهری یا برون شهری ، نسبت به تعرفه بیمه حمل اثاثیه منزل و بار درون شهری بسته به نوع وسایل نقلیه متفاوت است. شرکت باربری بهاران بار اصفهان برای آرامش خاطر مشتریان عزیز خود از بیمه های معتبر به عنوان ضمانت ارسال بار استفاده می کند. این شرکت تخفیف ویژه ای برای ارسال بار به سایر نقاط کشور در نظر گرفته است و نسبت به سایر باربری های اصفهان دارای تعرفه های پایین تری می باشد. شما معرف ما به دیگران باشید.

 

باربری بهاران بار اصفهان

09132654719

09138657679

خالدی

 

باربری اصفهان به تهران

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613