Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
اتوبار و باربری آنا بار شیراز - حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی در شیراز
توضیحات

آنا بار - اتوبار و باربری شیراز

باربری شیراز آنا بار یکی از برترین شرکت های حمل و نقل کالا و اثاثیه منزل و ادارات محسوب می شود. سالها تجربه درخشان در حمل کالا و اثاثیه منزل، هزینه های طبق تعرفه اتحادیه، کارگران متعهد و متخصص و انواع خودروهای مجهز و ایمن جزو خصوصیات بارز آنا بار شیراز است.

در ادامه به معرفی برترین باربری شیراز می پردازیم.

باربری شیراز

خدمات حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه همواره جزو کارهای پر استرس و پر زحمت بوده است. اینکه وسایل مورد نظر سر وقت و بطور صحیح و سالم به مقصد برسد از مهمترین اصول کار محسوب می شود. شهر شیراز به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران، همواره تقاضای بالایی در حمل و نقل داشته است.

اگر نیاز به باربری در شیراز دارید در این مطلب به معرفی یکی از برترین شرکت های حمل و نقل و باربری شیراز می پردازیم. برای هر گونه حمل بار و اسباب کشی شیراز می توانید از خدمات ویژه شرکت آنا بار شیراز بهره مند شوید. اگر حجم بار و یا اثاثیه منزل شما زیاد است، انواع خاور مسقف، تریلی و کامیونت اتاق دار مورد نیاز شما است. اگر دارای بار کم هستید می توانید از نیسان و وانت بار استفاده نمائید.

آنا بار شیراز به عنوان برترین باربری شیراز خدمات ویژه و تخصصی در حمل و نقل و جابجایی انواع بار درون شهری و برون شهری از شیراز عرضه می نماید. اگر برای حمل اثاثیه و اسباب کشی شیراز نیاز به خدمات حرفه ای با نرخ مناسب دارید آنا بار شیراز به شما توصیه می شود. انواع نیسان بار شیراز و انت بار شیراز را با رانندگان متعهد و کارگران حرفه ای از آنا بار شیراز درخواست کنید.

در ادامه با معرفی خدمات بهترین باربری شیراز بنام آنا بار شیراز مطلب را ادامه می دهیم.

باربری شیراز - حمل اثاثیه شیراز

معرفی بهترین شرکت حمل و نقل و باربری شیراز

شرکت حمل و نقل آنا بار شیراز با سالها تجربه درخشان در حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل، ادارات و شرکتها، یکی از برترین شرکتهای باربری شیراز محسوب می شود. آنا بار مجهزترین شرکت حمل و نقل کالا در شهر شیراز بشمار رفته که خدمات ویژه حمل اثاثیه منزل، مبلمان و لوازم اداری را عرضه می نماید. مجهزترین باربری شیراز از انواع ماشین های خاور مسقف، تریلی، کامیونت اتاق دار، نیسان و وانت با رانندگان متعهد و آموزش دیده بهره می برد.

انواع نیسان بار شیراز، وانت بار شیراز، خاور و تریلی مخصوص جابجایی اسباب و اثاثیه را از آنا بار شیراز طلب نمائید. وسایل نقلیه مجهز به اتاق و کابین مخصوص همراه با دیواره های عایق بندی شده، کارگران باسابقه و متعهد به همراه خدمات تخصصی حمل و نقل بار و اثاثیه از مهمترین ویژگی های برترین باربری شیراز بشمار می رود.

اسباب کشی شیراز

خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی شیراز

آنا بار شیراز خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی شیراز را بصورت تخصصی عرضه می نماید. اگر در هر منطقه و محله شهر شیراز سکونت دارید و تصمیم به اسباب کشی دارید، آنا بار شیراز با داشتن کادری مجرب و متخصص آماده خدمات رسانی به شماست. بعلاوه اگر تصمیم به ارسال بار و اثاثیه منزل از شیراز به سایر شهرهای ایران را دارید، می توانید از خدمات حمل بار برون شهری مجهزترین باربری شیراز برخوردار شوید.

انواع تریلی و خاور مسقف در ابعاد متفاوت و ظرفیت های متفاوت جهت باربری موجود است. همچنین بهترین وانت بار شیراز و نیسان بار شیراز را از آنا بار بخواهید. کلیه لوازم و وسایل مورد نظر شما در مبدا حمل و صورتجلسه می گردد. حمل و نقل صحیح و تحویل سالم و به موقع بار در مقصد توسط آنا بار شیراز تصمین می شود.

کلیه خودروها و محموله بارهای برون شهری دارای بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر هستند. از اینرو تحویل سالم و بدون عیب و نقص اسباب و اثاثیه توسط شرکت ضمانت می شود. برترین باربری شیراز به کلیه شهرهای ایران خدمات حمل بار دارد. اگر تمایل به باربری شیراز به اصفهان، باربری شیراز به بوشهر، بندرعباس و یا مشهد دارید می توانید از خدمات تخصصی حمل کالا آنا بار استفاده نمائید.

آنا بار شیراز به عنوان بزرگترین باربری نیسان شیراز و باربری خلیج فارس شیراز دارای مجوز رسمی از اتحادیه اتوبار شیراز بوده و کلیه نرخ های حمل کالا طبق مصوبات اتحادیه محاسبه و اعلام می شود.

باربری شیراز - حمل اثاثیه شیراز

با خدمات ویژه آنار بار آشنا شویم

از دیگر خدمات مجهزترین باربری شیراز بسته بندی کالاها و اثاثیه توسط کارگران آنا بار شیراز است. شرکت حمل و نقل آنا بار شیراز دارای کارگران زن و مرد با سابقه کاری طولانی است. هر کدام از این کارگران سالها تجربه بسته بندی و حمل کالا و اسباب کشی شیراز را دارند لذا انواع کالاها و اثاثیه شما بطور حرفه ای و صحیح و سالم بسته بندی می گردند. جابجایی انواع اسباب و اثاثیه مانند گاو صندوق، تردمیل، یخچال ساید، بوفه و ویترین شیشه ای، پیانو، وسایل حجیم و بزرگ مانند میز و کمد و غیره توسط کارگران حرفه ای حمل کالا انجام می گیرد. برترین باربری شیراز دارای کارگران ماهر و با تجربه ای است که تخصص در باز و بسته کردن درب یخچال ساید را نیز داشته و در صورت تمایل مشتری قادر به باز کردن درب یخچال جهت جلوگیری از آسیب احتمالی و بستن در مقصد هستند.

 

نرخ و قیمت خدمات بهترین شرکت باربری شیراز

کلیه نرخ های بهترین شرکت باربری شیراز طبق نرخ اتحادیه اتوبار شیراز اعلام می شود. به عنوان مثال هزینه در اختیار گرفتن ۴ کارگر با حداقل ۲ ساعت کار و برای باربری درون شهری و اسباب کشی شیراز حدود ۱۲۰ هزار تومان است. برای ساعت های اضافی بیش از دو ساعت نرخ اضافه دریافت می گردد. جهت حمل بار و اثاثیه از شیراز به سایر شهرهای دیگر به شرح ذیل اعلام می گردد.

به عنوان مثال تعرفه باربری شیراز به اصفهان حدود ۷۰۰ هزار تومان، شیراز به بوشهر ۸۵۰ هزار تومان، شیراز به مشهد ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان و شیراز به بندر ۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان تعیین گردیده است. قیمت های فوق متعلق به خاور مسقف است. نیسان بار شیراز و وانت بار شیراز از تعرفه ای متفاوتی برخوردار هستند. در خصوص باربری شیراز به تهران تعداد زیادی ماشین آماده حمل و نقل وجود داشته لذا امکان حمل بار و اثاثیه در هر روز و ساعتی وجود دارد.

از دیگر خدمات حمل بار آنار بار شیراز تحویل به موقع بار در مقصد مورد نظر است. رانندگان متعهد و مجرب آنا بار وظیفه حمل ایمن و تحویل سالم و صحیح بار را در مقصد تضمین می نمایند.

09179509620

09399992801
07191010204

 

باربری شیراز

 

 

mood_bad
  • دیدگاه‌ها بسته شده است.

  • Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609