Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
حمل اثاثیه منزل در اصفهان : 09132654719 بهاران بار اصفهان - شرکت خدماتی
توضیحات

جا به جایی و نقل مکان به دلیل سختی های و نگرانی هایی که به همراه دارد, یکی از کارهای پر استرس و پر دغدغه برای بیشتر افراد مخصوصا مستاجرینی است که مجبورند هر سال این جا به جایی ها را تجربه کنند. جمع کردن اثاثیه, بسته بندی آن ها, حمل و چیدمان مجدد, بسیار خسته کننده و طاقت فرساست که تقریبا تمام اعضای خانواده را به نوعی درگیر می کند. موضوعی که معمولا در اثاث کشی بیش از هر چیز دیگر به دغدغه و استرس افراد دامن میزند, آسیب دیدن و شکستن وسایل منزل حین جابه جایی است. باربری بهاران بار اصفهان که یکی از تخصصی ترین کادر حمل و نقل در اصفهان را دارا می باشد, تمام دغدغه ها و نگرانی های اثاث کشی منزل را تبدیل به یک تجربه لذت بخش از نقل مکان کرده است و با ارائه خدمات ویژه خود سبب جلب رضایت کامل مشتریان شده است. در ادامه مطلب شما را با انواع خدمات باربری بهاران بار بیشتر آشنا می کنیم, با ما همراه باشید.

 

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسته بندی اثاثیه منزل یکی از بخش هایی است که زمان بسیاری را می طلبد و خستگی زیادی بهمراه دارد. هنگام جمع آوری لوازم بهتر است هر وسیله را متناسب با جنس و اندازه ای که دارد در بسته بندی مخصوص قرار گرفته شود تا موقع حمل و جابه جایی آسیب نبینند. برای مثال لوازم شکستنی بهتر است در روزنامه پیچیده شود و در درون کارتن هایی با ضخامت مناسب قرار گیرند تا هنگام حمل اثاثیه سالم بمانند. از آنجاییکه اسباب و اثاثیه منزل از ضروریات زندگی هر فرد است و اگر هنگام جابجایی آسیبی به این لوازم وارد شود هزینه های زیادی برای مالک بدنبال دارد بنابراین بهتر است هنگام بسته بندی و حمل اثاثیه نهایت دقت و توجه صورت گیرد. اگر اثاث کشی با رعایت اصول درست انجام شود, در طول جا به جایی هیچ خسارتی به اسباب و اثاثیه وارد نمی شود.
بسته بندی صحیح لوازم منزل نیازمند وسایل مخصوصی است که اثاث کشی بدون این ملزومات امکان پذیر نخواهد بود. برای اینکه نیروهای خدماتی هنگام حمل بار معطل نشوند و اثاث کشی با سرعت بیشتری انجام شود, قبل از رسیدن کامیون بهتر است بسته بندی تمام لوازم را انجام دهید. تهیه کارتن های چند لایه مخصوص بسته بندی لوازم تا حد زیادی به سالم ماندن اثاثیه کمک می کند و مانع وارد شدن خسارت می شود. این کارتن ها در سایز های مختلف در بازار وجود دارند و برای حمل و بسته بندی لوازم بسیار کاربردی و مفید هستند. چنانچه مایلید اثاث کشی سریع و ایمن را تجربه کنید می توانید از خدمات و پرسنل کارآزموده بهاران بار اصفهان بهره مند شوید.
ما در بهاران بار اصفهان تمامی مراحل صفر تا صد اثاث کشی( از بسته بندی ایمن تا تخلیه و چیدمان) را با مسولیت کامل به عهده می گیریم, در صورتیکه مایل باشید نیروهای باربری تمام ابزار مناسب بسته بندی را بهمراه می آورند و برای هر نوع وسیله بسته بندی ایمن را انجام می دهند. بسته بندی لوازم منزل در کارتن های ۵ لایه در چند سایز مختلف یکی از خدمات باربری بهاران بار اصفهان است که باعث می شود اشیا شکستنی را از آسیب حفظ کند. همچنین وقتی شما کار بسته بندی و حمل اثاثیه منزلتان را به نیروهای باربری بسپارید هر نوع خسارتی از جمله شکستن یا ناپدید شدن و هر آسیب جزیی و کلی همگی به عهده شرکت باربری است و جای هیچ گونه نگرانی و استرس برای شما نمی ماند.

 

کارگر جهت اثاث کشی در اصفهان

امروزه اثاث کشی به دلیل حجم بالای لوازم منزل کاری دشوار و زمان بر است , و بسته بندی و جابجایی این لوازم از عهده یک یا دونفر خارج است. همچنین رواج آپارتمان نشینی در شهر های بزرگ یکی دیگر از مسائلی است که دغدغه نقل مکان را افزایش می دهد. معمولا بیشترین آسیب زمان حمل اثاثیه به طبقات بالا و در آپارتمان هایی اتفاق می افتد که آسانسور حمل بار وجود ندارد. بهترین و هوشمندانه ترین کار برای اثاث کشی, تقاضای نیرو های ماهر از باربری های معتبر است. بهاران بار اصفهان با بیش از ۵۰ نیروی متخصص در حمل کالاهای سنگین وزن, از معتبرترین باربری های اصفهان می باشد.
ما افرادی را جهت اسباب کشی استخدام کرده ایم که بسیار ورزیده هستند و این کار را بصورت حرفه ای انجام می دهند و بخوبی با نحوه صحیح جابجایی وسایل آشنایی دارند و کار خود را با دقت و سرعت بالایی انجام می دهند. از طرفی باربری بهاران بار اصفهان این افراد را به لحاظ اخلاقی تضمین می کند. نیروهای متخصص حمل انواع گاوصندوق های سنگین, یخچال های ساید بای ساید و سایر لوازم منزل را بصورت حرفه ای انجام می دهند. برای جلوگیری از هر نوع ضربه, تعداد ۱۰۰ پتو و نایلون های ضربه گیر در نظر گرفته شده است. بنابراین با خیالی آسوده می توانید تمام مراحل اثاث کشی را به نیروهای متخصص بهاران بار بسپارید.

 

ویژگی های باربران برای اسباب کشی

اولین نگرانی که معمولا هنگام نقل مکان به ذهن افراد خطور می کند, آسیب دیدگی اثاثیه موقع جابجایی است که خوشبختانه وجود باربری های مانند بهاران بار اصفهان این نگرانی ها را بطور کامل برطرف کرده است. تمام نیرو های این باربری دارای تجربه و مهارت کافی برای حمل اثاثیه و جابجایی لوازم سنگین هستند. حمل برخی از وسایل سنگین مانند یخچال، گاز و لباسشویی نیاز به افرادی با تجربه دارد که از لحاظ بدنی ورزیده باشند. ویژگی های کارگران اثاث کشی عبارتند از :
• وظیفه شناس و خوش برخورد با مردم
• داشتن قدرت بدنی بالا برای حمل لوازم مختلف
• استفاده از تجهیزات کامل برای حمل بار
• داشتن تجربه و مهارت کافی در اثاث کشی برای جابجایی لوازم شکستنی و سنگین
• داشتن تجربه کافی در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه منزل به ویژه جهت بسته بندی وسایل شکستنی و حساس.
• وقت شناس بودن و حضور به موقع در محل
• دارای نیروی بدنی و آمادگی جسمانی قابل قبول باشد و توانایی پیمودن مسیر های طولانی در زمان حمل بار باشد
• به لحاظ جسمی کاملا سالم باشد و دارای مشکلاتی مثل کمردرد, آرتروز و مشکلات مفصلی نباشد.
• یکی دیگر از مهارت ها و خدماتی که از یک نیروی حمل اثاث منزل باید داشته باشد, چیدمان درست کارتن های بسته بندی و اثاثیه در درون ماشین حمل بار است.
• یک فرد با تجربه می داند که هنگام چیدمان ابتدا باید لوازم سنگین را درون کامیون بچیند و در آخر سراغ اثاثیه سبک تر برود تا امکان استفاده از فضا بیشتر شود.
• علاوه بر این به هیچ وجه نباید روی وشایل شکستنی اشیا سنگین قرار داد. برا اینکه هنگام حمل وسایل و چیدمان آن ها اشیا شکستنی آسیب نبیند حتما روی کارتن ها بنویسید چه نوع لوازمی داخل کارتن قرار دارد, با این روش لوازم شکستنی با احتیاط بیشتری حمل می شوند و هم اینکه زمان چیدمان وسایل در منزل جدید دسترسی به آن ها آسان تر است.
چنانچه تمام امور مربوط به اثاث کشی را به نیروهای بهاران بار اصفهان بسپارید, جمع آوری و بسته بندی را بطور کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می دهند و شما را با سرعت عمل و نظم خود شگفت زده می کنند.

 

جابجایی و اثاث کشی درون شهری

اصفهان دارای مناطق زیادی است که معمولا مستاجرین از آن دسته افرادی هستند که زندگی در مناطق مختلف شهر را تجربه می کنند. نقل مکان از محله ای به محله و یا منطقه ای دیگر حس خوشایندی به افراد می دهد اما معمولا فکر و دغدغه اثاث کشی این لذت را کمرنگ می کند و خستگی ناشی از این جابجایی ها تا مدت ها بر تن افراد باقی می ماند. اما خوشبختانه باربری های اینترنتی موجود, دسترسی به انواع خدمات متنوع را برای سایرین راحت کرده و خدمت بزرگی به جامعه می کند. همشهریان عزیز اصفهانی می توانند با اعتماد و انتخاب بهاران بار اصفهان از خدمات ویژه این باربری بهره مند شوند. ارائه سرویس داخل اصفهان در اسرع وقت به بزرگمهر, احمداباد، ابشار، مشتاق، ازادی سه راه سیمین ,پل وحید, حکیم , نظامی, خواجو و سایر نقاط داخلی اصفهان از خدمات این باربری است.
همچنین در صورت نیاز و تمایل می توانند جهت بارگیری و تخلیه بار و جابجایی در طبقات, درخواست نیرو داشته باشند تا با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری مراحل جابجایی صورت گیرد. نیروها در اسرع وقت و بدون معطلی به محل اعزام می شوند و با توجه به مهارت خود در مدت کوتاهی بسته بندی و حمل بار را با ایمنی بالا انجام می دهند. علاوه بر کارگران حرفه ای, رانندگان باتجربه این شرکت حمل و نقل را با خودروهای مناسب مانند وانت, نیسان, ایسوز و کامیون های مسقف ۴ و ۵ و ۶ متری و غیره بسیار محتاطانه انجام می دهند ضمن اینکه هر گونه کوتاهی و بی احتیاطی از جانب نیروهای کارگر و رانندگان به عهده باربری است و شرکت در قبال هر اتفاق و حادثه ای پاسخگو مشتریان خواهد بود.

 

جابجایی و حمل اثاثیه برون شهری

بیشترین نگرانی ها هنگام اثاث کشی مربوط به مسافت های طولانی است مخصوصا زمانیکه نقل مکان از شهری به شهر دیگر باشد. مسیر ها و جاده های پر پیچ و خم و پر ترافیک برون شهری برای افرادی که قصد مهاجرت دارند بسیار پر استرس است. اگر در جابجایی های خارج شهری اسباب و اثاثیه ها بسته بندی های محکم و دقیقی نداشته باشند و بطور منظم در کامیون چیده نشوند, احتمال ضربه و آسیب بسیار بالاست. بنابراین تنها چیری که باعث کاهش و از بین رفتن دغدغه حابجایی برون شهری می شود انتخاب یک شرکت باربری مطمئن و معتبراست. باربری بهاران بار اصفهان که دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد, برای حمل و جابجایی های برون شهری نیز تدابیری اندیشه که جلب رضایت همه مشتریان خود را به همراه داشته است.
استخدام رانندگان حرفه ای, با تجربه و آشنا به تمام جاده های داخل و برون شهری و همچنین داشتن امکانات حمل نقلی مناسب مانند نیسان, وانت, خودرو ایسوز، کامیون های مسقف در ارتفاع ۴,۵,۶ متری حمل اثاثیه منزل در اصفهان و سایر شهر ها از جمله خدمات برتر این شرکت است. کارشناسان بهاران بار اصفهان برای رفاه حال متقاضیان و صرفه جویی در وقت و هزینه, خودرو هایی متناسب با میزان اثاثیه به محل اعزام می کنند و نیروهای ورزیده و با تجربه را برای بسته بندی و چیدن اثاثیه داخل خودرو معرفی می کند تا از هزینه ها و رفت و آمدهای مکرر که به دلیل چیدمان نامناسب توسط افراد غیرحرفه ای صورت می گیرد, جلوگیری شود.
همچنین به دلیل بکارگیری نیروهای توانا در امر پکیج کردن وسایل منزل، هزینه هایی که برای خرید مجدد وسایلی که آسیب دیده و یا دچار مشکل شده اند کاهش می یابد. در ضمن برای آسودگی خاطر مشتریان از خسارات احتمالی جابجایی, تمام اثاثیه بیمه می شوند و کوچکترین خسارت وارده از جانب باربری جبران می شود. پکیج کردن وسایل و اثاثیه منزل یک فرآیند تخصصی است که فقط از عهده افراد آموزش دیده که این مهارت ها را کسب کرده اند, بر می آید.
شرکت بهاران بار اصفهان با سال ها سابقه در امر جابجایی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان و سایر شهرها دارای نیروهای پشتیبان است که در هر ساعتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در شهر اصفهان و شهرهای مجاور می باشد. این باربری با دارابودن بیش از ۶۰ کامیون همه روزه دارای سرویس رفت و برگشت اصفهان -تهران، تهران به اصفهان, اصفهان به مازندران، اصفهان به خوزستان ، اصفهان به شیراز و غیره می باشد. تمامی خودرو های این باربری دارای بیمه نامه و بارنامه معتبر هستند. بهترین خدمات و ایمن ترین جابجایی ها را با بهاران بار اصفهان تجربه کنید و یک زندگی تازه در شهر جدید را بدون استرس و با خیالی آسوده آغاز کنید. همچنین با پرداخت هزینه های متعارف و منصفانه می توانید از خدمات ویژه این شرکت بهره مند شوید.

 

اهداف و خدمات باربری بهاران بار اصفهان

اولین هدف شرکت باربری بهاران بار اصفهان کسب رضایت مشتریان خود در اصفهان و سایر شهرها است . با توجه به هزینه های متفاوتی که شرکت های خدمات دهنده در امر جابجایی اثاثیه از مشتریان مطالبه می کنند این شرکت مفتخر است که کمترین نرخ مصوب ارائه خدمات از طرف اصناف مربوطه را برای بالاترین کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان دارا می باشد. باربری بهاران بار اصفهان با اتکا به نیروهای با تجربه خود در این امر و به کارگیری بهترین تجهیزات و وسایل حمل و نقل و بهرمندی از مدیریتی قوی و همه جانبه در تمام امور اجرایی و رسیدگی به سفارشات مشتریان تا اتمام پروسه جابجایی مشتریان خود را به نحو شایسته همراهی می کند. این باربری مسولیت کامل جابجایی را بطور کامل می پذیرد و صفر تا صد اثاث کشی (بسته بندی تخصصی وسایل و جابجایی ۱۰۰٪تضمینی) را به عهده می گیرد.
بهاران بار اصفهان تخصصی ترین کادر حمل و نقل در اصفهان می باشد که سریع ترین و مجرب ترین کادر حمل و نقل اصفهان با کمترین تعرفه در باربری های استان را دارد. این شرکت با داشتن بیش از ۶۰ کامیونت، اتاق بزرگ ۶متری ، ۵متری ، ۴متری ، نیسان ، وانت, ایسوز و خودروهای دیگر است که همه این خودروها دارای بیمه نامه و بارنامه معتبر هستند. همچنین این شرکت توانسته مجوز رسمی اتحادیه را دریافت کند. نیروهای استخدامی بهاران بار اصفهان در اسرع وقت در محل حاضر می شوند و بدون تعلل و هیچگونه اتلاف وقت حمل انواع گاوصندوق و یخچال های ساید بای ساید و سایر لوازم سنگین را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

 

حمل اثاثیه و جهیزیه در اصفهان

به جرات می توان گفت حساس ترین و پر استرس ترین جابجایی لوازم, مربوط به جهیزیه می باشد. زوج هایی که قصد شروع زندگی جدیدشان را دارند و با ذوق و شوق فراوان برای خرید تک تک ملزومات زندگی شان وقت و هزینه های بسیار صرف کرده اند, طبیعتا زمان حمل جهیزیه دغدغه و استرس زیادی دارند. زیرا احتمال اینکه لوازمی که علیرغم صرف وقت و هزینه زیاد قبل از اینکه مورد استفاده قرار گیرند به دلیل کوتاهی در حمل و جابجایی آسیب ببینند وجود دارد. برای جلوگیری از بروز هر حادثه احتمالی در زمان حمل و نقل, عاقلانه ترین کار این است که کار بسته بندی و حمل جهیزیه را به باربری های معتبر بسپارید. چون این شرکت ها علاوه بر اینکه بسته بندی لوازم را بصورت تخصصی انجام می دهند, هرگونه خسارت و آسیبی که توسط نیروهای اعزام شده باربری صورت گیرد تمام و کمال جبران خواهند کرد.
باربری هایی که دارای مجوز رسمی هستند نیروهایی را استخدام می کنند که به لحاظ بدنی بسیار ورزیده باشند و اصول جابجایی اجسام سنگینی مثل یخچال های ساید بای ساید, پیانو, گاو صندوق و غیره را بخوبی می دانند. همچنین نیروهایی که به درخواست مشتریان برای بسته بندی و جمع آوری لوازم اعزام می شوند, آموزش های لازم برای بسته بندی انواع لوازم ظریف و حساس, مجسمه ها و دکوری های آنتیک و فانتزی, اجسام برنده و تیز و غیره را پشت سر گذرانده اند. توصیه می کنیم حتما قبل از ثبت سفارش خود و درخواست نیرو و خودرو حمل بار, از بیمه شدن اثاثیه تان توسط باربری مربوطه مطمئن شوید. اگر سفارش خود را در باربری های معتبر اصفهان ثبت کنید و صفر تا صد اثاث کشی را به این شرکت ها بسپارید دیگر لازم نیست هیچ گونه استرسی برای بسته بندی و آسیب های احتمالی حین حمل جهیزیه و اثاثیه تان داشته باشید, زیرا نیروهای اعزامی بسته بندی و حمل لوازم را بصورت تخصصی انجام می دهند و از ابزار مخصوص برای بسته بندی استفاده می کنند. از طرفی هر گونه خسارتی را می توانید بارائه بیمه نامه مطالبه کنید.
بهاران بار اصفهان تخصصی ترین کادر حمل و نقل اصفهان را دارد و سریع ترین و مجرب ترین کادر حمل و نقل را به خدمت گرفته تا رضایت تمام مشتریان خود را بدست آورد. این شرکت اکیپ حرفه ای خود را در زمینه اسباب کشی و نیروهای متخصص برای بار چینی و تخلیه بار, در کوتاه ترین زمان به محل اعزام می کند تا مشتریان دغدغه کمبود وقت نداشته باشند.

 

قیمت اثاث کشی و کرایه حمل بار در اصفهان

 

معمولا افراد هنگام جابجایی و نقل مکان مبلغی را برای حمل بار و کارهای مربوط به اثاث کشی در نظر می گیرند. اثاث کشی منزل هزینه هایی در بردارد که با توجه به خدماتی که از سوی باربری ها ارائه می شود محاسبه خواهد شد. دستمزد کارگر اثاث کشی در اصفهان با توجه به ساعات کار سنجیده می شود. بنابر این هر چه حجم بار بیشتر باشد نرخ اثاث کشی افزایش می یابد. قیمت کامیون و وانت بار و کرایه حمل بار نیز با توجه به دوری مسافت و زمان محاسبه می شود.
علاوه بر دستمزد کارگران و هزینه حمل بار, لوازم و ابزاری که برای بسته بندی لوازم استفاده می شود بر این هزینه ها می افزاید. اکثر باربری ها لوازم و اثاثیه را با هماهنگی مشتری در کارتون های ۵ لایه بسته بندی می کنند. قیمت کارتن اسباب کشی به صورت مجزا محاسبه می شود. کرایه حمل بار و دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت کارتن اسباب کشی در همه مناطق اصفهان یکسان می باشد. برای صرفه جویی در هزینه های مربوط به اثاث کشی و کرایه حمل بار می توانید با شرکت های باربری در اصفهان تماس بگیرید و ایمن ترین و منصف ترین را انتخاب کنید. هزینه حمل بار درون شهری نسبت برون شهری بسیار کمتر است.
در ادامه به نرخ متعارف و معمول حمل بار از اصفهان به چند شهر دیگر را ذکر می کنیم.
• اصفهان به تهران 1.300.000 تومان
• اصفهان به اهواز 1.700.000 تومان
• اصفهان به شیراز 1.650.000 تومان
• اصفهان به یزد 1.400.000 تومان
• اصفهان به مازندران 2.000.000 تومان
البته قیمت های ذکر شده (1399) با توجه به مواردی که گفته شد و نوع خودرو متغیر است.
نرخ اثاث کشی و کرایه حمل بار بهاران بار اصفهان در مقایسه با کیفیت خدمات ارائه شده بسیار مناسب است و نسبت تعرفه های باربری استان منصفانه تر می باشد. همچنین تخفیف ویژه برای تمامی نقاط کشور در نظر گرفته می شود.و برای اطلاع از هزینه اسباب کشی می توانید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید. شما معرف ما به دیگران باشید. در کنارشما عزیزان همشهری و هموطن هستیم و تمام تلاش می کنیم که لحظات آرام و بی دغدغه ایی را برای شما خلق کنیم.

 

باربری بهاران بار اصفهان

09132654719

09138657679

خالدی

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613