توضیحات

سایت بهترین رسانه برای برندسازی و فروش و یا معرفی به مخاطبین کشورهای جهان با زبان بین المللی انگلیسی و یا زبان رسمی و بومی هر کشورخواهد بود. با سایت به زبان خارجی، شما در هر لحظه به میلیون ها مخاطب معرفی می شوید و بازار میلیاردی بین المللی و درآمد دلاری و ارزی خواهید داشت و به گسترش بازار، مشتریان جدید و رشد سریع و فروش شبانه روزی و همیشگی دست پیدا می کنید.

 

استفاده از مترجمین رسمی و درجه یک

تهیه متن و نوشتار به زبان خارجی توسط مترجمین تخصصی و درجه یک انجام می شود.

 

سایت بین المللی و پنهان سازی اینکه سایت ایرانی است

با این امکان و میزبانی هاست از اروپا یا آمریکا ، مبدا سایت کاملا خارجی خواهد بود.

 

میزبانی و هاست از اروپا یا آمریکا

با سرورهای هاست و میزبانی سایت شما از اروپا یا آمریکا، سایت شما به مخاطبین خود از طریق اروپا و یا آمریکا سرویس می دهد. و با whois  و ... مشخص می شود که مبدا سایت شما خارجی است.

 

امکان افزودن زبان جدید و چند زبانه سازی

در صورت درخواست شما ما کاملا توانایی داریم به هر زبانی که شما بخواهید طراحی سایت شما را انجام دهیم و همچنین به چندین زبان اینکار را انجام دهیم. ما با تجربه طراحی سایت برای کانادا، آلمان، فرانسه و ... توانایی بالایی در طراحی سایت به زبان های فرانسوی، روسی، عربی، ترکی استانبولی و ... داریم.

 

تولید فیلم و عکس حرفه ای، ساخت تیزر و عکس صنعتی و تبلیغاتی و ...

ما تیم تخصصی و هنری برای تهیه عکس و فیلم با کیفیت فوق العاده و بی نظیر و خلاقه داریم و بعد از گرفتن عکس و فیلمبرداری توسط بهترین ادیتورها کار ویرایش برای رسیدن به نهایت کیفیت رنگ و نور عکس و فیلم آغاز و بعد به قسمت گرافیک برای پردازش بیشتر سپرده می شود و بعد از تایید شما برای انتشار در سایت، همه رسانه ها و شبکه های اجتماعی در اختیار ناشرین برای رسیدن به بازدید میلیونی سپرده می شود.

 

سادگی و جزئیات

سایت هایی که ما می سازیم به سادگی از همه چی بیشتر ارزش قائل ایم و روند هر چیزی را تلاش می کنیم که به سادگی انجام بشه و حذف اضافات از اولویت های کار ماست. پرداختن به جزئیات و طراحی سایت نتیجه بخش همیشه در صدر فعالیت های گروه ماست.

 

مدیریت سایت + ادمین پیج های شبکه های اجتماعی بصورت مستمر

برای نتیجه بهتر گرفتن از سایت، شما مثل راه اندازی مغازه و یا کارخانه و ... نیاز به بروزرسانی و تولید محتوای جدید دارید و ما بهترین تیم جهان هستیم که می توانید بکار بگیرید.

 

 

09121943801 امیر علیپور

09121943801 Amir Alipour

مرکز خلاقیت و طراحی سایت به انگلیسی باران

مرکز خلاقیت و طراحی سایت به انگلیسی باران