Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
موفقیت جهانی ، سایت های برتر جهانی ، برندسازی جهانی ، رسیدن به فروش میلیارد دلاری - شرکت خدماتی

موفقیت جهانی ، سایت های برتر جهانی ، برندسازی جهانی ، رسیدن به فروش میلیارد دلاری

 

برندسازی و رسانه

برای فروش هر محصول یا خدماتی، داشتن برند مهمترین بخش و شروع هر فعالیتی است که مخاطبین شما را با آن نام بشناسند. برای برندسازی، در مرحله اول رسانه خود را داشته باشید و در مرحله دوم با رسانه های دیگر هم کار کنید.

 

ساده

برندهای اول دنیا با کارشناسان و متخصصینی که دارند، می تواند روی هر محصولی شاخ فیلم هم کار بگذارن و بی شمار خلاقیت و … اما تا آنجا کم می توانند برترین تکنولوژی هارو به ساده ترین روش اجرا و ارائه می دهند و از هر پیچیدگی دست و پاگیری دوری می کنند. از ساده ترین رنگ ها، طرح ها و… برای زیبایی بهره می برند.

 

استفاده از ویدئو

سایت اول دنیا در محتوا، سایت یوتیوب هستش که سایتی پر از محتوای فیلم و کلیپ در مورد هر چیزی است که مردم آپلود می کنند.

 

پلتفرم و بسترسازی

بجای اینکه خودتون مشغول محتواسازی باشید، بستری ایجاد کنید که مردم بتونند مشارکت کنند. بجای شخصی و گروهی فکر کردن، برای همه دنیا و جهانی فکر و عمل کنید. پلتفرمی بسازید که در زندگی مردم وارد شود. مثل فیسبوک که خودش هیچ محتوایی تولید نمی کند، مثل آمازون که خودش هیچ مغازه ای ندارد، مثل علی بابا که خودش هیچ کالایی ندارد. مثل اوبر که خودش هیچ ماشین هم ندارد.

 

آمار داشته باش.

استفاده از علم آمار و کاربرد آمار در محصول و پلتفرم باعث جذابیت بیشتر و درگیری مخاطب با محصول می شود. اعداد معجزه می کنند.

 

 

امیر علیپور


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609