Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
آموزشگاه پتینه کاری در اصفهان، تهران، تبریز، شیراز و مشهد - شرکت خدماتی

آموزشگاه پتینه کاری در اصفهان، تهران، تبریز، شیراز و مشهد

توضیحات

هنرهای معماری کم نیستند و پتینه کاری یکی از خارق العاده ترین هنرها در دکوراسیون ساختمان است. افرادی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی مشغول به فعالیت هستند می توانند به آموزشگاه پتینه کاری مراجعه نمایند تا هنر خود را به زیبایی تمام شکوفا و به اجرا بگذارند. آموزش پتینه به شما این امکان را می دهد تا شکل و رنگ اشیا و طراحی داخل ساختمان را ماهیتی لوکس، مجلل و لاکچری بخشید. علاقمندان می توانند در شهرهای اصفهان، تهران، شیراز و مشهد و سایر شهرها ... با مراجعه به آموزشگاه پتینه کاری رز دیزاین جهت ثبت نام در دوره های آموزشی حضوری، مجازی و کارآموزی اقدام نمایند.

آموزش انواع روش های پتینه در آموزشگاه پتینه کاری رز دیزاین

هنر فرم و شکل دادن به دکوراسیون و اشیا و رنگ کردن آن ها در طرح های قدیمی و کلاسیک را پتینه کاری می گوییم. در آموزشگاه پتینه کاری دو روش پتینه کاری به هنرجویان آموزش داده می شود که با توجه به نیاز و تقاضای مشتری می توان هر یک از آن ها یا ترکیبی از آن دو را به سبک شخصی اجرا نمود. پتینه دارای صدها مدل و طرح است که هیچ محدودیتی در اجرای نقش های مختلف ندارد. بسیاری از معماران و صاحبان ساختمان های لاکچری قدیمی و نو ساز این روزها استقبال گسترده ای از این هنر نموده اند که پتینه کاری را به یکی از مشاغل پر درآمد تبدیل نموده است.

آموزش پتینه کاری با رنگ

در آموزشگاه پتینه، پتینه کاری با رنگ یکی از اولین روش های اجرای پتینه است که به روش کهنه کاری و سبک های کلاسیک به طراحی دکوراسیون می پردازد. حس و حال مکان های لوکس قدیمی و محیطی ساده و گرانقیمت را می توان با رنگ در پتینه کاری تجربه کرد که فقط آن را می توان در موزه های ایتالیا، کاخ و خانه های اشرافی پادشاهان یافت. با این حال استفاده از رنگ برای کهنه کاری در پتینه تا حدودی قدیمی شده و جای خود را به روش های جدید سپرده اند. اما قابل ذکر است روش های قدیمی هیچگاه منسوخ نمی شود و می توان در اجرای پتینه به صورت ترکیبی و خلاقانه آن را با روش های مدرن اجرای پتینه در هم آمیخت.

آموزش پتینه کاری برجسته و بافت دار

آموزشگاه پتینه کاری رز دیزاین زیر نظر اساتید حرفه ای در تهران، اصفهان، شیراز و مشهد پتینه کاری بافت دار و برجسته را به علاقمندان به صورت تئوری و عملی آموزش خواهند داد. تکنیک های اجرای پتینه بافت دار و حتی پتینه رنگ با صدها مدل قابل اجرا هستند که افراد خوش ذوق حتی می توانند از مدل های آموزشی هزاران سبک شخصی و خلاق ایجاد نمایند. پتینه کاری بافت دار به صورت برجسته و بافت به زیباسازی فضا می پردازد که در دیوار، چوب، فلز، سقف ساختمان و غیره قابل اجرا است.

مزیت منحصر به فرد پتینه کاری

1. همانطور که بالاتر به آن اشاره شد در پتینه کاری می توان صدها و حتی هزاران سبک و روش در طراحی پتینه بدون هیچ محدودیتی ایجاد کرد.
2. پس از گذراندن دوره در آموزشگاه پتینه قادر خواهید بود هر طرح و نقشی که مشتری از اینترنت یا مدل های اجرایی در سطح جهان دیده باشد و بخواهد را به آسانی اجرا کنید. چه بسا که بسیار زیباتر از مدل های ژورنالی پروژه ها را با ماندگارترین آثار به منازل ایرانی با طرح های اصیل و فاخر ارائه دهید.
3. پتینه کاری از روش هایی است که هیچگاه قدیمی نمی شود و با توجه به تنوعی که دارد می توان در زمان های مختلف با روش های جدید و مدرن با توجه به نیاز بازار آن را به اجرا درآورد.
4. درآمد پتینه کاری می تواند مزیت بزرگ آن باشد که بیشتر از درآمد نقاشان و طراحان داخلی است که با توجه به آن هیچگاه نمی توان از پتینه کاری به عنوان یک منبع درآمد امن دست کشید (امن بودن شغل پتینه کاری از آن جهت است که همواره در دوره های مختلف متقاضیان بسیاری دارد و هیچگاه هنرمندان فعال در این زمینه بیکار نخواهند بود و نقطه امن مالی را همواره فراهم می آورد).
5. می توان با پتینه کاری فضای زندگی را زیبا و دلنشین تر نمود و تنوعی بی نظیر نسبت به رنگ های ساده در دکوراسیون ایجاد نمود.
6. اجرای پتینه بدون محدودیت بر روی هر سطحی امکان پذیر است و حتی می توان ترک و موج های دیوار را با استفاده از پتینه بر طرف نمود.
7. پتینه نسبت به رنگ های معمولی که به راحتی آلوده می شوند دیرتر کثیف می شود.
8. قابلیت شستشو پتینه را بیش از پیش محبوب نموده است.
9. در صورتی که پتینه دچار آسیب شود می توانید به آسانی آن را ترمیم و یا لکه گیری نمایید.
10. ماندگاری پتینه بسیار بالا بوده و تا زمانی که نیاز به تغییر دکوراسیون و ایجاد طرحی متفاوت داشته باشید زیبایی و مقاومت خود را حفظ خواهد نمود.

انواع پتینه کاری روی سقف

پتینه کاری در سقف از انواع اجرای پتینه می باشدکه به یکی از پر طرفدارترین بخش های تزئیناتی در دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. آموزشگاه پتینه رز دیزاین برای آموزش پتینه کاری در سقف موارد زیر را در نظر گرفته است:
• پتینه ورق طلا و پتینه ورق نقره
• پتینه کاری روی چوب و فلزهای دکوری سقف
• پتینه های مخمل
• طرح پتینه های فرشته، گل و مینیاتوری
• انواع پتینه های طرح سنگ
• پتینه کاری آسمان و ابرو باد و غیره

انواع پتینه کاری روی دیوار

پتینه کاری با پارچه و اسفنج از نمونه های بارز پتینه کاری روی دیوار می باشد. تکنیک های راه راه کردن، بافت دار و رنگ کردن دیوار در پتینه کاری کار دشواری است که به سادگی و بدون مهارت نمی توان از عهده آن برآمد. پیشنهاد می کنیم از آموزش های حرفه ای آموزشگاه پتینه کاری رز دیزاین بهره مند شوید تا دنیای زیباتری را پیش روی افراد قرار دهید. استفاده از چسب، شاقول، طراحی و رعایت فاصله ها و رعایت هارمونی رنگ در این زمینه باید با دقت بالا انجام شود تا خروجی مطلوب و ایده آلی داشته باشید. همه تکنیک های حرفه ای و تجربی در آموزشگاه پتینه رز دیزاین به هنرجویان در کمترین زمان ممکن آموزش داده خواهد شد.
به جرات می توان گفت هنرجویانی که در آموزشگاه پتینه کاری رز دیزاین آموزش میبینند پس از گذراندن دوره ها می توانند در مجموعه های هنری و حرفه ای پتینه کاری مشغول به فعالیت شوند در حالی که نیازی به تجربه و سابقه کاری نداشته باشند. قیمت آموزش ها در مجموعه تخصصی آموزشگاه پتینه رز دیزاین نسبت به بسیاری از آموزشگاه ها بسیار پایین بوده اما این قیمت تاثیری در کیفیت آموزش نداشته است. کافی است به رز دیزاین مراجعه نمایید تا بهترین نمونه های اجرایی هنرجویان را مشاهده نمایید.

آموزش انواع پتینه در آموزشگاه پتینه کاری رز دیزاین

علاقمندان پتینه کاری می توانند در شعب مختلف آموزشگاه رز دیزاین در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد و تهران مراجعه نمایند و با توجه به علایق خود در دوره های پتینه دکوراتیو انواع طرح سنگ، پتینه دکوراتیو انواع طرح چوب، کهنه کاری، تکنیک ورق طلا برجسته سازی و روی سطح صاف و آبستره شرکت نمایند. همچنین می توانید از دوره های پتینه ایتالیایی، لندنی انواع طرح ها و تکنیک های مدرن و کاربردی استفاده نمایید.

دوره های آموزش مجازی و از راه دور در آموزشگاه پتینه رز دیزاین

برای آن دسته از عزیزانی که امکان شرکت در دوره های حضوری آموزشگاه پتینه کاری رز دیزاین را ندارند می توانند از دوره های آموزش مجازی پتینه کاری استفاده نمایند که کلیپ های با کیفیت و آموزش های دقیق و کاربردی ارائه خواهد شد.
• متریال شناسی
• رنگ شناسی
• آموزش اجرای پتینه روی تمام سطوح
• آشنایی با متریال کاربردی پتینه (که در فروشگاه های رنگ و گلفروشی ها قابل دسترسی است)
در زمینه پتینه کار هر چقدر خلاق و مشتاقانه تر وارد شوید می توانید ماناترین آثار و جلوه های خیره کننده ای را خلق نمایید. موفقیت در زمینه پتینه کاری بعد از ارائه بهترین آموزش ها بستگی به شما هنرجوی عزیز دارد که تا چه اندازه عاشق کار خود هستید.
در واقع به راحتی می توان گفت وقت و هزینه ای که صرف آموزش در آموزشگاه پتینه می کنید به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. ایرانیان هنر دوست از دیرباز تاکنون آثار معماری ماندگار و فاخری را از خود به جای گذاشته اند که نشان از ذوق و سلیقه است که امروز ایران صاحب سبک های سنتی و فرهنگی شده است. با پشتکار و علاقه تمام می توان به درآمدهای بالا در پتینه کاری دست یافت که سود اقتصادی کلانی را در آینده کاریتان ایجاد خواهد نمود. همانطور که می بینید در واقع پتینه کاری نوعی تفریح و فعالیتی لذت بخش است تا کار و فعالیت طاقت فرسا.

عوامل موثر بر قیمت پتینه کاری

همانطور که می دانید در انجام کارهای تخصصی عوامل مختلفی همچون نوع فعالیت، متریال و خروجی سهم بزرگی در ارائه قیمت دارد. در قیمت پتینه کاری می توان نوع طرح، نوع رنگ، ابعاد محل، نوع متریال و غیره دخیل باشند. پتینه کاری مدرن به شما این امکان را می دهد تا پتینه بر روی دیوار و سقف در انواع متریال قابلیت اجرا داشته باشد، اجرا روی ستون با تکنیک های اصولی به راحتی انجام گردد، ایجاد نمای بسیار زیبا و ماندگاری بالا در دکوراسیون داشته باشد. خواهید دید کیفیت و چشنوازی فراتر از روش های سنتی را به دست خواهید آورد.

09136489504
09374565604
صالح صمیمی

آموزشگاه پتینه

نویسنده: آمنه ظریفی – گروه تولید محتوای قهرمانان تجارت جهانی

ویدیو
شماره تماس

09136489504

خدمات
mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609