Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
شرکت نقاشی ساختمان در غرب تهران - شرکت خدماتی

شرکت نقاشی ساختمان در غرب تهران

توضیحات

رنگی تازه بپاش.

خیلی وقتا ما آدم ها برای کاری که برامون پیش اومده و می خوایم بدیم یه کس دیگه انجام بده، دنبال انگیزه ای برای خریدمون هستیم و سوال های مهمی داریم:

 

آیا اینکارست؟ نقاش خوبیه؟ بله ، خیال تون تخت تخت ، آقای محسنی نقاشی ساختمان رو از بچگی و از پدر آموخته و تا الان با اکیپ و گروه نقاشی که داره هزاران پروژه و صدها هزار متر مربع کار تحویل مشتری های خوش سلیقه خودش داده.

 

قیمت اش چطوره؟ همه ما دوست داریم کار درجه یک و با قیمت منصفانه و کم تحویل بگیریم. گروه داتیک عمران با مدیریت آقای محسنی دقیقا همینی که می خوای، براساس سطحی که می خواد رنگ آمیزی بشه و نوع مصالحی که با مشورت انتخاب می شه، حداقل با 30% زیر قیمت اتحادیه، کار شما رو انجام می ده.

می شه از نزدیک دید؟ نزدیک اند؟ بله. با تماسی که می گیرید، برای بازدید و مشاوره حضوری پیش شما میاند و وقتی فیس توی فیس با هم دیالوگ می کنید، قشنگ تر، با حس فوق العاده و با دلی قرص استارت کارو رو می زنید.

 

چی تحویل می گیرم؟؟ کار قشنگ در میاد؟ بعضی موقعه ها دقیقا می دونیم چی می خوایم انجام بدیم اما بعضی موقعه ها دو دل هستیم و در مورد نحوه و یا جزئیات دیگه نیاز به تصمیم گیری داریم. اینجاست که فرق نقاشا مشخص می شه و اونی که کارشو بلد، دقیقا می تونه شما رو به صحبت بکشه و اونچه توی دل تون هست رو بکشه بیرون و اونچه دل تون می خواست رو براتون اجرا کنه نه اینکه فقط رنگ سفید بپاشه و پول بگیر و بره!!! با رنگ های خاص، پتینه های بافت دار، تکستچرهای مختلف، کناف، پارکت، کاغذ دیواری و ... می شه کلی کارهای متفاوت، شیک و لاکچری انجام داد.

 

با بقیه چه فرقی می کنه؟ توانایی در دیدن زیبایی ها و ایجاد حس در معماری کار آدم های خلاقه. کسایی که دنیا رو رنگی رنگی می بینند و با احساس زندگی می کنند. در توضیحات بالا سعی کردیم به برخی از فرق های داتیک عمران بپردازیم اما : تسهیل پرداخت با شرایط آسان پرداخت و همچنین تهاتر، اجرای کار در سراسر کشور و کشورهای همسایه، بازسازی ساختمان و جابجایی بخشی از بنا، عضو اتحادیه نقاشان ساختمان، نماینده برندهای معتبر و ... تنها برخی از تفاوت های کاری داتیک عمران با مدیریت آقای محسنی است.

 

خدمات نقاشی ساختمان مدرن در غرب تهران:

نقاشی ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی، نوسازی ساختمان، رنگ کاری ساختمان

انجام کلیه امور نقاشی ، تعمیرات و بازسازی ساختمان و مدیریت پیمان

آماده همکاری با شرکت های خصوصی و ادارات و ارگان های دولتی

خرید و فروش انواع رنگ های ساختمانی ، صنعتی ، ترافیکی

انجام پروژه های ساختمانی به صورت تهاتر در سراسر کشور

 

شماره تماس:

شمال ۰۲۱۲۶۸۵۰۲۶۴

جنوب ۰۲۱۳۳۲۵۹۰۳۱

شرق ۰۲۱۷۷۱۲۲۶۵۷

غرب ۰۲۱۴۴۰۱۷۲۹۷

مرکز ۰۲۱۸۸۶۴۸۸۹۳

 

آخرین قیمت نقاشی ساختمان را از ما بگیرید. ارزانتر از همه جا و منصفانه و زیر قیمت اتحادیه

رضایتمندی مشتری، دسترسی آسان، تضمین کیفیت خدمات، صرفه جویی در زمان.

ویدیو
شماره تماس

02144017297

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609