گروه نقاشی خانه مدرن: نقاشی ساختمان در صادقیه

توضیحات

خدمات نقاشی ساختمان در صادقیه

فصل زمستان و نزدیکی آن به عید نوروز، زمان خوبی است که خانواده ها بیشتر تمایل به نقاشی کردن فضای داخل و خارج ساختمان خود پیدا کنند، در همین میان در بسیاری از مناطق کشور، مراکزی آماده ارائه خدمات نقاشی ساختمان با استفاده از رنگ های مختلف پلاستیکی، روغنی و اکریلیک می باشند، ما نیز در این مقاله به بررسی و معرفی خدمات نقاشی ساختمان صادقیه می پردازیم.

افراد با نقاشی کردن در و دیوارهای ساختمان می توانند، نوعی دگرگونی در حال و هوای ساختمان و ساکنین آن ایجاد و ساختمان را زیباتر کنند، اما بهتر است این کار به دست افراد کاربلد و با تجربه سپرده شود.

نقاشی ساختمان صادقیه

معرفی نقاشی ساختمان صادقیه

خدمات نقاشی ساختمان در صادقیه بسیار گسترده است و توسط افراد با تجربه و متخصص انجام می شود، این خدمات با انجام تمام مراحل نقاشی ساختمان اعم از یکنواخت سازی اولیه زیر سطح، ایجاد آستر، بتونه کاری، خدمات کاردک و کارهای پایانی نقاشی ساختمان انجام می شود.

افرادی که می خواهند منازل و ساختمان های خود را رنگ آمیزی کنند، می توانند این رنگ آمیزی را توسط طیف وسیعی از رنگ ها با جنس های مختلف پلاستیکی، روغنی و اکریلیک و همچنین توسط تجهیزات مختلف رنگ آمیزی اعم از غلطک و یا قلم مو انجام دهند، که ما به تفصیل به معرفی آنها می پردازیم.

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

خیلی از افراد به دلیل مزایای خوب رنگ های پلاستیکی به خصوص ارزان بودن و زیبا بودن آن ترجیح می دهند، ساختمان خود را با رنگ های تمام پلاستیکی و یا نیمه پلاستیکی نقاشی کنند.

این رنگ ها عمر زیادی ندارند، دارای رنگ های زیبایی هستند و نقاشی کردن ساختمان با آنها کار ساده ای می باشد.

این رنگ ها بی بو هستند و بسیار زود خشک می شوند، البته ناگفته نماند که خیلی از افراد از این نوع رنگ بیشتر برای نقاشی و رنگ آمیزی سقف ساختمان و یا آستر نقاشی برای رنگ های دیگر استفاده می کنند، زیرا قابل شست و شو نمی باشند.

قابل ذکر است که نمی توان انواع درب و پنجره ها و چهارچوب آنها را با این رنگ، نقاشی کرد.

نمونه کار نقاشی ساختمان خانه مدرن

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

یکی دیگر از خدمات نقاشی ساختمان صادقیه، رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان با استفاده از رنگ های روغنی است که این نوع رنگ یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای تمام در و دیوارها و درب و پنجره های ساختمان می باشد.

رنگ های روغنی برای تمام مکان های ساختمان قابل استفاده هستند، اما یکی از مهم ترین مکان ها که با این رنگ نقاشی می شوند، آشپزخانه ها و تمام درب و پنجره های آنها است.

در صورتی که این محل از ساختمان با این نوع رنگ نقاشی شود، می توان به راحتی انواع کثیفی ها و آلودگی ها( چربی ها) را با یک دستمال مرطوب پاک کرد و یا آنها را با آب گرم و یا سرد شست و شو داد.

همچنین اتاق خواب ها و دیگر محل ها هم با این رنگ نقاشی می شوند، البته بهتر است سقف با این رنگ نقاشی نشود تا انعکاس نور، آزاردهنده نباشد.

رنگ های روغنی دارای دو نوع براق و نیمه براق می باشند که می توانند برای مکان های متفاوت جلوه های مختلفی نیز داشته باشند.

از نوع براق این رنگ بیشتر برای فضای اتاق های پذیرایی و مهمانی استفاده می شود تا جلوه بیشتری داشته باشد.

یکی از برتری هایی که رنگ های روغنی نسبت به دیگر رنگ ها دارند، شست و شوی راحت دیوارهای نقاشی شده با رنگ های روغنی و مقاومت بسیار بالای این رنگ به آب می باشد.

نمونه کار نقاشی ساختمان خانه مدرن

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

نقاشی ساختمان با این رنگ هم سبب ایجاد جلوه های بصری زیبا در فضای ساختمان می شود، که روز به روز علاقه مندان به آن زیاد می شوند.

این رنگ بر پایه آب می باشد و از هیچ ماده سمی دیگری در حل کردن آن استفاده نمی شود، دارای تنوع بسیار بالایی است و به دلیل غلظت نسبتا خوبی که دارد به خوبی می تواند به عنوان یک پوشاننده قوی برای مکان های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد.

این رنگ بی بو است و در مقابل اشعه های خورشید مقاوم می باشد و به همین دلیل از عمر بالایی برخوردار است.

قابل ذکر است که عموما از این رنگ، برای انداختن نقش های مختلفی روی قسمت هایی از دیوارها استفاده می شود و تمام دیوارها را با آن رنگ نمی کنند.

خدمات نقاشی ساختمان صادقیه بسیار وسیع است و می تواند رنگ آمیزی ساختمان را با استفاده از رنگ های خوب و با کیفیت انجام دهد و یک نقاشی یک دست و یکنواخت را تحویل مشتری بدهد.

 

اگر تصمیم به نقاشی ساختمان در صادقیه را دارید بهتر است با تیم حرفه ای نقاشی ساختمان مدرن تماس بگیرید تا کار نهایی زیبایی را تحویل بگیرید.

یوسف لطفی

۰۹۱۲۶۹۸۵۷۱۶

مناطق تحت پوشش
mood_bad
  • نظرات بسته شده است.