نقاشی ساختمان تهرانسر

توضیحات

نقاشی ساختمان تهرانسر

تهرانسر که یکی از محله های واقع در غرب تهران است، دارای ساختمان های تازه ساز زیادی می باشد که این ساخت و سازها رو به افزایش است. نقاشی ساختمان و پوشش دیوارها با رنگ، در این محله بسیار رایج است و با وجود اینکه کاغذ دیواری ها در حال رقابت با رنگ و نقاشی ساختمان هستند و به محبوبیت هم رسیده اند، اما همچنان رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان جایگاه خود را حفظ کرده و با تنوع زیاد در کیفیت رنگ و ابزارهای نقاشی، توانسته طرفداران خاص خود را راضی نگه دارد. از طرفی اجتناب از رنگ آمیزی در هیچ ساختمانی امکان پذیر نیست چرا که درب و پنجره ها و نرده ها را تنها با رنگ می توان محافظت و تزیین کرد و هیچ جایگزینی برای رنگ نمی توان یافت.

نقاشی ساختمان تهرانسر

نقاشی ساختمان تهرانسر به سبک مدرن

در حرفه نقاشی ساختمان سلیقه متقاضیان به هر چیز دیگر ارجحیت دارد. در حال حاضر اکثر ساکنین محله تهرانسر غالبا دکوراسیون مدرن را ترجیح می دهند. نوع دکوراسیون که نشانگر علاقه و سلیقه افراد است تعیین کننده سبک نقاشی نیز می باشد. رنگ هایی که برای رنگ آمیزی نمای خارجی و فضای داخلی ساختمان های مدرن انتخاب می شود باید با نوع طراحی و معماری آن کاملا هماهنگ باشد. قبل از انتخاب رنگ مورد نظر باید ابتدا به دکوراسیون منزل توجه شود و رنگ انتخابی باید با اثاث منزل هارمونی لازم را داشته باشد.

نقاشی ساختمان های تهرانسر به سبک کلاسیک و سنتی

در بین ساکنین قسمت های شرق و غرب محله تهرانسر معماری کلاسیک و سنتی هم طرفداران خاص خود را دارد. افرادی که سبک مدرن را نمی پسندند، به سبک کلاسیک و سنتی علاقه مند هستند و ترجیح می دهند بجای استفاده از رنگ های سرد و خنثی، از شور و حرارت رنگ های گرم برای دکوراسیون کلاسیک و سنتی منزل خود بهره ببرند.

 

نقاشی ساختمان لطفی آماده رنگ آمیزی منزل همشهریان ساکن تهرانسر با رنگ های پلاستیک، روغنی و اکریلیک و همچنین تزئینات داخلی ساختمان از قبیل اجرای سقف کاذب ، نصب کاغذ دیواری و ... می باشد.

09126985716

مناطق تحت پوشش
mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • یک نظر ارسال کنید