Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
نقاشی ساختمان حسن زاده در تهران و کرج - شرکت خدماتی

نقاشی ساختمان حسن زاده در تهران و کرج

توضیحات

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک
امروزه یکی از روش های پر کاربرد برای تغییر دکوراسیون منازل، نقاشی ساختمان است. اگر از محیط منزل خود خسته شده اید، نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک می تواند پیشنهاد فوق العاده ای برای زیبا بخشی به نمای بیرونی ساختمان و دل پذیر کردن محیط کاری و منزل مسکونی شما باشد زیرا با وجود این که روش نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک تازه به بازار راه یافته است اما می توان گفت به سرعت در بین رنگ های قدیمی جا باز کرده است. رنگ های ساختمانی انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربردهای خاص خود می باشد، فرایند نقاشی ساختمان باید زیر نظر استاد کار های حرفه ای و ماهر انجام گیرد تا کار خروجی مطلوبی داشته باشد. نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک می تواند در حداقل زمان با قیمت های مناسب و کیفیتی عالی انجام شود، اگر می خواهید به منزلتان رنگ و جلای تازه ای بدهید و تجربه ای جدید را کسب کنید با ما در شرکت نقاشی ساختمان حقیقت همراه شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
بررسی انواع رنگ های ساختمانی
• رنگ اکریلیک: این نوع از رنگ های ساختمانی بر پایه آب می باشد که به علت عدم نیاز به حلال های شیمیایی و سازگار بودن با محیط زیست امروزه در صنعت رنگ و نقاشی طرفداران زیادی را به خاطر مزایا و تنوع زیاد به سمت خود جلب کرده است و استفاده از آن رو به افزایش است. این رنگ در سه نوع مات، نیمه مات و براق در بسته بندی های متنوع (قوطی، تیوپی و بطری) در غلظت های مختلف بسته به نوع و محل استفاده در بازار موجود می باشد.
• رنگ روغن: این نوع رنگ از قدیمی ترین انواع رنگ است که بر پایه حلال های شیمیایی است و در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد.
• رنگ پلاستیک: این نوع رنگ هم از قدیمی ترین انواع رنگ های ساختمانی است که بر پایه آب است و در انواع و کیفیت های مختلفی وجود دارد.
• رنگ مولتی کالر: این نوع رنگ از جدیدترین انواع رنگ های ساختمانی است که متشکل از چند رنگ با چندین طرح مختلف است که همزمان با هم روی سطح مورد نظر اعمال می شود و با توجه به ماهیتی که دارد جلوه ای بسیار برجسته به فضا می دهد و بر خلاف سائر رنگ های موجود در بازار به هیچ گونه حلال شیمیایی نیاز ندارد.
• بِلکا: این نوع رنگ از الیاف سلولزی تشکیل شده و به همین علت، حالتی شبیه به کاغذ دیواری دارد.
کار برد های رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان
رنگ اکریلیک کاربرد های بسیار مختلفی دارد و بر روی انواع سطوح از جنس های مختلف استفاده می شود مانند هنرهای نقاشی روی بوم، نقاشی روی شیشه، طراحی و نقاشی روی سفال، خط کشی معابر و خیابان ها، صنعت خودرو سازی، نقاشی روی پارچه و نقاشی ساختمان، برای خرید این نوع رنگ از بازار به انواع مختلفی می توان اشاره کرد از جمله:
1. رنگ اکریلیک برای سطوح فلزی که مقاوم در برابر زنگ زدگی است
2. رنگ اکریلیک مخصوص رنگ آمیزی سطوح چوبی
3. رنگ اکریلیک در ساختمان سازی برای سطوح داخلی و خارجی ساختمان.
خصوصیات و معایب رنگ های اکریلیک
از جمله خصوصیات رنگ اکریلیک ساختمانی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• دوام و قدرت ماندگاری بسیار زیاد
• غلظت بسیار مناسب به همراه پوشش عالی
• تنوع بسیار مختلف و گوناگون
• فاقد بوی بد
• مقاومت بالا در برابر نور و ساییدگی
• سهولت در بهره برداری و استفاده
• سازگاری کامل با محیط زیست
• کوتاه بودن مدت زمان کار
• خشک شدن سریع
• قابل استفاده بر روی سطوح مختلف
• قابلیت شست و شو آسان
• عدم نیاز به حلال آلی و شیمیایی
• ضد رطوبت
• عدم ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی
معایب رنگ های اکریلیک نقاشی ساختمان
1. در صورت اجرا به وسیله قلمو اثر آن بر روی سطوح باقی می ماند که از زیبایی و جذابیت نهایی کار کاسته می شود.
2. جلا و براق بودن رنگ اکریلیک نسبت به رنگ روغن کمتر است پس در هنگام استفاده از آن روی ترکیب و مقدار آن توجه داشته باشید.
3. لکه ها در رنگ اکریلیک ساختمانی نسبت به رنگ روغن سخت تر پاک می شوند.
4. استفاده بیش از حد از آب کیفیت رنگ را از بین می برد و باعث ایجاد بلور های ریز در سطح نقاشی شده می شود.
5. برای شستشوی رنگ اکرولیک ساختمانی باید به زیر ساخت آن توجه کنیم به عنوان نمونه اگر در زیر ساخت آن از رنگ روغن استفاده شود شستشوی آن راحت تر است اما اگر در زیر ساخت کار از رنگ پلاستیک استفاده شود شستشوی آن مشکل می شود و مقاومت آن نیز کم می شود.
تفاوت رنگ اکریلیک با سایر رنگ های نقاشی ساختمان
انتخاب رنگ اکریلیک یا رنگ روغن برای اجرای کار به خود شما بستگی دارد که باید با در نظر گرفتن مزایا و معایب رنگ ها و همچنین محیط اجرای کار یکی از انواع رنگ ها را انتخاب کنید، اما برای رفع این نگرانی می توانید با دریافت یک مشاوره خوب و درست از سوی کارشناسان و نقاشان متخصص شرکت نقاشی ساختمان حقیقت با توجه به سلیقه، هدف و بودجه خود رنگ مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. توصیه کارشناسان شرکت نقاشی ساختمان حقیقت این است که شما می توان از رنگ های اکریلیک بر روی سطوح مختلفی مثل سیمان، گچ، آجر و غیره نیز استفاده کنید که باعث به وجود آمدن سطحی مقاوم و یک پارچه، با طول عمر طولانی می شود.
شرایط محیط کار برای اجرای رنگ اکریلیک
باید به این نکته توجه کرد که اگر عملیات نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک در فضای داخلی ساختمان باشد بطور کلی فرایند نقاشی باید در دمایی بین 5 تا 35 درجه سانتی گراد انجام شود اما اگر عملیات نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک مربوط به نمای بیرونی ساختمان باشد در مناطقی که آب و هوای مرطوب دارند مانند نواحی شمال و جنوب کشور؛ استفاده از رنگ های اکریلیک در نقاشی ساختمان یکی از بهترین پیشنهادات می باشد زیرا این نوع از رنگ در این مناطق از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است.
هزینه های اجرایی و قیمت رنگ اکریلیک
برای آشنایی بیشتر با قیمت نقاشی ساختمان به بررسی عوامل تاثیر گذار بر هزینه نقاشی ساختمان باید اشاره کرد.
1. متراژ پروژه نقاشی در قیمت نهایی کار مؤثر است بطوری که هر چه متراژ پروژه بیشتری باشد زمان مورد نیاز و حجم مصرفی رنگ هم بیشتر می شود.
2. نوع رنگ مورد استفاده هم در قیمت نهائی مؤثر است.
3. برند رنگ مصرفی نیز در قیمت نهایی مؤثر می باشد.
4. زیر سازی محدوده کار هم نیز بر هزینه های نهایی تأثیر گذار است.
5. هزینه رفت و آمد نقاش ساختمان هم بر این مسئله تأثیر می گذارد.
6. فصلی که در آن اقدام به رنگ کاری ساختمان می کنیم هم در هزینه های نهائی تأثیر غیر مستقیم می گذارد.
نکات اجرایی رنگ های اکریلیک
• قبل از شروع کار از مخلوط صحیح رنگ با آب مطمئن شوید.
• هر یک کیلو گرم از رنگ اکریلیک ساختمانی سطحی حدود پنج متر مربع را پوشش می دهد.
• از تمیز بودن و خشک بودن کامل سطح مورد نظر مطمئن باشید.
• گرد و غبار و آلودگی موجود در سطح مورد نظر را می توان با فشار قوی آب از بین برد.
• ایده آل ترین زمان برای استفاده ار رنگ های اکریلیک تا سی ماه پس از تاریخ تولید رنگ است.
• برای سطوحی که زمینه رنگی ندارند، بهتر است قبل از استفاده رنگ اکریلیک از پرایمر استفاده شود.
• در بین مراحل رنگ آمیزی با رنگ های اکریلیک باید حدود دو تا چهار ساعت فاصله باشد.
• مدت زمان خشک شدن رنگ اکریلیک به دما، ضخامت رنگ و جریان هوا بستگی دارد.
• قبل از خرید رنگ اکریلیک با توجه به سطح مورد نظر رنگ های مخصوص ضد زنگ و ضد رطوبت را تهیه کنید.
• پس از پایان کار ابزار استفده شده را در ظرف حاوی نفت یا حلال قرار دهید.
• اگر در محیطی هستید که رطوبت نسبی هوا بیش از حدود 80 درصد است کار نقاشی را انجام ندهید.
ابزار مورد نیاز برای کار با رنگ اکریلیک
ابزار مورد نیاز برای کار با رنگ اکریلیک عبارتند از قلمو سه اینچ، تیغ نقاشی و کاردک، غلطک ریز بافت و سینی، بتونه پلاستیک و سمباده مناسب از نوع کاغذی.
تعداد پرسنل و مدت زمان اجرای رنگ اکریلیک
اگر پروژه نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک توسط یک گروه دو نفره از متخصصان شرکت نقاشی ساختمان حقیقت انجام گیرد به صورت استاندارد برای هر 100متر مربع از محیط اجرایی کار حدود 5 روز زمان نیاز است. اما استاد کاران شرکت نقاشی ساختمان حقیقت با تجربه و مهارت بالایی که در اجرا انواع تکنیک های رنگ آمیزی دارند، می توانند کار نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک را در مدت کوتاهی به همراه تضمین کیفیت پایان کار انجام دهند.
کنترل نهایی و فاکتورهای معین کننده اجرای استاندارد
a. در سطح نقاشی شده هیچ گونه موج یا ناهماهنگی نباشد.
b. هیچگونه رش و اثری از قلمو یا غلطک روی سطح نقاشی شده نباشد.
c. دستگیره ها، شیشه ها، کلید و پریزها، کابینت ها و دیگر قطعات مورد نظر را کاور کنید تا از پاشش رنگ بر روی آن ها جلو گیری شود.
یکی از مشکلاتی که هنگام خرید رنگ های اکریلیک پیش می آید این است که دامنه تنوع این رنگ بالاست و این موضوع انتخاب را برای افراد سخت می کند، اما متخصصان و نقاشان شرکت نقاشی ساختمان حقیقت با ارائه مشاوره های تخصصی و استاندارد به همراه ارسال نمونه کاتالوگ های رایگان این مشکل را به صورت حرفه ای برطرف می کنند. شرکت نقاشی ساختمان حقیقت دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی که با سابقه درخشان، در کمترین زمان با هزینه متعارف و مناسب می تواند در ارائه انواع کار های ساختمانی از جمله نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک، روغنی، پلاستیک، بلکا، کنیتکس، کناف کاری و مولتی کالر خدمات رسانی کند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش نقاشی ساختمان با ما تماس بگیرید
09364882776
09193114516
09194219726

ویدیو
شماره تماس

09193114516

وب سایت

http://hasanzadeh-painting.com

شبکه های اجتماعی
mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613