Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
نقاشی ساختمان فرحزاد - شرکت خدماتی

نقاشی ساختمان فرحزاد

توضیحات

نقاشی ساختمان فرحزاد

فرحزاد که یکی از محله های منطقه دو تهران است، در شمال غرب شمیرانات و شمال تهران واقع شده است. فرحزاد در گذشته روستایی سرد سیر و خنک و از محلات شمیران بوده که به مرور زمان به صورت محله ای از محلات خوش آب وهوای شمال پایتخت در آمده است.

نقاشی ساختمان های قدیمی محله فرحزاد

محله فرحزاد که بسیار سرسبز و خوش آب و هواست، دارای بافت متفاوتی است. در این محله شاهد ساخت و ساز و آپارتمان های نوساز و زیبا هستیم که بعضی از بخش های این محله را با بافت روستایی و قدیمی مشاهده می کنیم. بخش هایی از محله فرحزاد که بافت بومی دارند، نیازمند صرف وقت بیشتری برای اجرای نقاشی ساختمان می باشند. در این ساختمان ها و خانه های قدیمی باید حتما بازسازی و زیرسازی انجام گیرد و پس از آن رنگ نهایی را اجرا کرد.

مراحل زیرسازی در نقاشی ساختمان

برای دیوارهایی که قبلا رنگ نشده اند قبل از اجرای رنگ نه مرحله باید انجام شود.

 1. تمیزکردن سطح مورد نظر
 2. اجرای روغن الیف
 3. اجرای بتونه
 4. سمباده زنی
 5. آستر اولیه
 6. لکه گیری
 7. سمباده زنی مجدد
 8. آستر دوم
 9. آستر سوم
 10. رنگ رویه
 11. رنگ رویه مرحله دهم و قسمت پایانی کار است.

 

بازسازی ساختمان های قدیمی محله فرحزاد با نقاشی ساختمان

بازسازی و ترمیم خانه های قدیمی محله فرحزاد در برنامه کاری شرکت نقاشی ساختمان یاقوت قرار دارد تا بدینوسیله از هزینه های گزاف ساخت و ساز برای کسانی که توانایی مالی بالایی ندارند کاسته شود ضمن اینکه این افراد  از وجود زیبایی و آرامش حاصل از این کار نیز بهره مند شوند. بازسازی تنها محدود به دیوار های داخلی و رنگ زدن خانه ختم نمی شود. حتی کاشی و سرامیک های کهنه حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه های قدیمی، با رنگ های مخصوص کاشی قابل رنگ آمیزی می باشد که هزینه ای بسیار کمتر از تعویض کاشی ها دارد.

همینطور تعویض کاشی های کهنه، کاری دشوار است و باعث آشفتگی و بهم ریختگی فضای خانه می شود. اساتید شرکت نقاشی ساختمان یاقوت کار نقاشی کاشی را در مدت زمان کوتاهی به اتمام می رسانند و شما می توانید طرحی که مایلید بر روی کاشی ها اجرا شود در اختیار استاد کار قرار دهید و یا از طرح های پیشنهادی این اساتید استفاده کنید.

نقاشی ساختمان یاقوت تا به حال تعداد بی شماری از این نوع ساختمان ها و خانه های قدیمی را در سطح شهر تهران با هنر اساتید نقاش و هنرمند خود به گونه ای اساسی دچار تغییر و تحول کرده است، به گونه ای که تحسین همه مالکان را برانگیخته است. ایجاد تغییر و تحول در محل زندگی برای ساکنین محله فرحزاد مانند سایرین بسیار هیجان انگیز است. در ماه های پایانی سال معمولا خیلی از ساکنین محله فرحزاد به این فکر می افتند که تغییر اساسی در زندگی خود لحاظ کنند اما برخی افراد که توان مالی چندانی ندارند از این امر منصرف می شوند و یا به تغییرات جزئی  به ناچار بسنده می کنند.

 

نقاشی ساختمان های لوکس محله فرحزاد

همانطور که گفته شد در محله فرحزاد آپارتمان های لوکس و نوساز به وفور دیده می شوند که بسیار هنرمندانه طراحی شده اند. بعد از اتمام کار ساخت و ساز نوبت به انتخاب رنگ، نقاشی و اجرای طرح برای زیبایی بیشتر بنا می رسد. نوع رنگ و تکنیک ها و طرح های بکار رفته در ساختمان نقش خارق العاده ای در لوکس نشان دادن بنا ایفا می کند.

ایجاد طرح های برجسته و سه بعدی، طرح های مینیاتوری، طرح های جدیدی مانند طرح چوب و طرح سنگ برای نما و بخش هایی از فضای داخلی، اجرای رنگ های جدید، نصب کاغذ دیواری با کیفیت، اجرای اپوکسی و مهارت های هنری دیگر بیش از آنچه تصور شود بر زیبایی ساختمان تاثیر مثبت می گذارد و همه ی این مهارت ها را اساتید یاقوت به نحو عالی و برجسته و با ضمانت کامل اجرا، به تمامی ساکنین لوکس نشین محله فرحزاد ارائه می کنند.

 

قیمت نقاشی ساختمان محله فرحزاد

بطور کلی نمی توان قیمت مشخصی برای نقاشی ساختمان عنوان کرد. البته برای نقاشی ساختمان قیمت هایی بر مبنای مترمربع در نظر گرفته شده است اما باز هم تنها در پایان کار می توان قیمت نهایی نقاشی ساختمان محله فرحزاد را اعلام کرد. چرا که تعمیر و بازسازی و اجرای بعضی از ظرافت ها در هزینه دستمزد استاد نقاش تاثیرگذار است.

اساتید نقاشی ساختمان یاقوت قبل از اجرای کار نقاشی ساختمان محله فرحزاد برای بازدید به محل مورد نظر رفته و هزینه ها را دقیق در ابتدای امر تخمین می زنند.

مناطق تحت پوشش
شماره تماس

09190372801

وب سایت

http://yaghoot-painting.com/

شبکه های اجتماعی
mood_bad
 • دیدگاه‌ها بسته شده است.

 • Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609