Notice: Undefined index: PATH_INFO in /home/xnzmchcs/public_html/wp-content/themes/my-listing/functions.php on line 9
کفپوش اپوکسی | فروش اپوکسی و اجرای کفپوش اپوکسی با قیمت مناسب - شرکت خدماتی

کفپوش اپوکسی | فروش اپوکسی و اجرای کفپوش اپوکسی با قیمت مناسب

توضیحات

اجرای کفپوش اپوکسی

اپوکسی پوششی مقاوم است که معمولا در ظروف 20 کیلویی به صورت مایع عرضه می شود. اپوکسی را می توان در انواع سطوح مانند کف و دیوار استفاده کرد، اپوکسی برای کف کاربرد بسیاری دارد، اپوکسی کفپوشی صنعتی  است و بیشتر در پارکینگ ها، سالن های ورزشی و کارخانه های صنعتی برای کف فضاها بکار گردفته می شود اما در منازل نیز می توان آن را به کاربرد در کف سالن به جای پارکت و یا در آشپزخانه و سرویس ها به جای سرامیک و یا کاشی ؛ یا از روی سرامیک آن را اجرا کرد.

 

قیمت خرید و اجرای کفپوش اپوکسی

عوامل مختلفی برای تعیین قیمت اجرای اپوکسی وجود دارد از جمله :
- نوع اپوکسی
- میزان مواد مصرفی
- زیرسازی و مهارت نقاشی که کار را اجرا می کند
- محیط های مناسب
کف پارکینگ ، استخر ، بیمارستان ها مراکز درمانی ، کارخانه ها ، سالن های ورزشی و در منازل می توان به جای سرامیک و کاشی از آن استفاده کرد و انواع طرح های سه بعدی را اجرا کرد.
اپوکسی از نظر کاربرد انواع مختلفی دارد مانند کفپوش اپوکسی بیمارستانی که در این نوع اپوکسی خاصیت آنتی باکتریال دارد ، کفپوش قابل استفاده از روی بتن در مکان هایی مانند پارکینگ ها که بخاطر دوام و مقاومت در برابر ضربه و سایش مناسب هستند.
اپوکسی مورد استفاده در منازل و کف بجای سرامیک که قابلیت ضد خش و حالت سه بعدی و شیشه ای و یکنواخت دارد و بسیار شیک و متریالی جدید می باشد که بخاطر زیبایی بی نظیر مورد استقبال معماران و طراحان دکور و مردم قرار گرفته است.
اپوکسی مورد استفاده برای کف سالن های ورزشی که مانع از سرخوردن می شوند و مقاومت بالایی دارند.
اپوکسی های ضد مواد شیمیایی و حلال ها که در کارخنجات و مکان هایی که با انواع مواد سر و کار دارند استفاده می شوند.

مزایای کفپوش اپوکسی

* استحکام بالا و مقاومت در برابر ساییدگی و فرسایش با چسبندگی قابل توجه
* عایق بودن
* قابلیت ترمیم
* اجرای سریع
* سطح بسیار صاف، صیقلی و براق
* تنوع در رنگ و قابلیت اجرای سه بعدی

شیوه اجرای کفپوش اپوکسی

برای هر یک کیلو رنگ اپوکسی 175 الی 180 گرم ، هاردنر یا خشک کننده استفاده می شود و تینر 20 یا 10 هزار به میزان لازم برای تنظیم غلظت که رنگ را چسبناک می کند و یا اصطلاحا خشک می کند به آن افزوده می شود.
با کارتک یا لیسه دنده ای بر روی کف کشیده می شود یا با پیستوله اسپری می شود ، برای اجرای در کف بعد از مالییدن با کارتک یا لیسه و ایجاد طرح پوست پرتغالی با غلطک حباب دار و یا خاردار روی آن می کشیم و برای جاهای دستگیر اسپری می شود.
قبل از اجرای اپوکسی در کف حتما باید زیرسازی شود و ناهمواری های کف را با ساب زدن برطرف نمود و از هرگونه گرد و غبار و خاک باید پاکسازی شود ، اپوکسی باید به دقت شیب بندی شود و بسته به کیفیت جنس اپوکسی بعد از 12 الی 24 ساعت بعد از اجراء خشک می شود.
برای ایجاد خط و طرح ابتدا کف را تینر شویی و تمیز می کنیم و حدود خط کشی را مشخص و با نوار چسب از بقیه طرح جدا می کنیم و رنگ اپوکسی متفاوت را اجرا می کنیم.

شمال ۰۲۱۲۶۸۵۰۲۶۴
جنوب ۰۲۱۳۳۲۵۹۰۳۱
شرق ۰۲۱۷۷۱۲۲۶۵۷
غرب ۰۲۱۴۴۰۱۷۲۹۷
مرکز ۰۲۱۸۸۶۴۸۸۹۳

[caption id="" align="alignnone" width="1000"]کفپوش اپوکسی | فروش اپوکسی و اجرای کفپوش اپوکسی با قیمت مناسب کفپوش اپوکسی | فروش اپوکسی و اجرای کفپوش اپوکسی با قیمت مناسب[/caption]

Epoxy Flooring

02188648893

 

نویسنده : منصور حیدرپور - گروه تولید محتوای طراحی سایت باران

ویدیو
شماره تماس

02188648893

خدمات
وب سایت

http://www.xn----ymcababs5a6abjd1vpa61r.com

شبکه های اجتماعی
قیمت خدمات
  • قیمت نقاشی ساختمان با رنگ اپوکسیتماس بگیرید.

mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • chat
    یک نظر ارسال کنید

    Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/xnzmchcs/public_html/wp-includes/functions.php on line 4609