توضیحات

حمل بار سنگین با تریلی چادری، ترانزیت، کمپرسی، کمرشکن، بوژی

حمل بار سنگین به خصوص در مواردی که کالاهای مختلف نیاز به مراقبت و احتیاط ویژه ای دارند همواره از حساسیت خاصی برخوردار بوده است. در این زمینه شرکت های مختلفی در سطح کشور و در سطح بین المللی مشغول فعالیت می باشند. این نکته بدین معنی است که حمل و نقل و جابجایی کالا در سراسر کشور و در شرایط اقلیمی و جغرافیایی متفاوت نیازمند امکانات ویژه ای است.

استفاده از انواع خودروهای نیمه سنگین و سنگین با قابلیت های متعدد و مجهز به فناوری های روز تا حدود زیادی توانسته است نقایص سیستم های قدیمی را جبران سازد. به عنوان مثال حمل بار با کمرشکن و فعالیت هایی از قبیل باربری بین مرزی به رونق گرفتن اقتصاد و روند صادرات کالاها و محصولاتی که ارزش صادراتی و ارزآوری دارند از هر نظر می تواند مورد توجه قرار گیرد.

همانطور که اشاره کردیم جابجایی های عظیمی که در سطح کشور یا سایر نقاط جهان صورت می گیرد مستلزم بهره مندی از ناوگان حمل و نقل و داشتن تجارب ارزنده ای در این زمینه می باشد. شرکت سالار بار با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل و باربری با انواع ماشین های تریلی، کفی، لبه دار، کمپرسی، ترانزیتی، تریلی چادری، انواع کمرشکن و بوژی یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های باربری در این حوزه می باشد. اگر هنوز هم قصد دارید تا در خصوص فعالیت های این شرکت و انواع خدماتی که این شرکت ارائه می دهد اطلاعات بیشتری کسب نمایید به شما توصیه می کنیم حتما تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

حمل بار سنگین با تریلی چادری، ترانزیت، کمپرسی، کمرشکن، بوژی

آشنایی با روش های حمل بار سنگین در شرکت باربری سالار بار  

حمل بار سنگین مستلزم داشتن امکانات پیشرفته و قبل از هر چیزی دیگری ناوگان مجهز می باشد. این نکته چندان قابل اهمیت است که در واقع شرکت هایی که در این زمینه امکانات و تجهیزات خود را روزآمد نکنند از گردونه رقابت ها به تدریج خارج می شوند.

تولیدکنندگان داخلی تمایل دارند تا محصول را با سرعت و در مدت زمان کمتری در اختیار مشتریان خود قرار دهند، بنابراین لازم است تا از همان مبادی اولیه امکان جابجایی و توزیع گسترده این محصولات فراهم شود. در واقع بهره مندی از ناوگان حمل و نقل به خصوص در زمینه حمل بار سنگین به توزیع عادلانه و سریع انواع محصولات داخلی یاری می رساند.

به همان اندازه که حمل بار با کمرشکن در جاده های صعب العبور اهمیت دارد شناسایی شرکت های خدماتی در حوزه باربری و حمل و نقل که غیر از جابجایی های درون شهری در حوزه حمل و نقل جاده ای و مرزی  از جمله استان های مرزی و همجوار با کشورهای دیگر و سایر استان ها از قبیل استان آذربایجان شرقی و سایر استان ها را دارد. در واقع کشور ما به دلیل تنوع آب و هوایی و چهار فصل بودن آن از اقلیم های مختلفی برخوردار می باشد. از همین رو لازم است تا در این زمینه از ناوگان مجهز استفاده شود.

در واقع نقش سیستم های توزیع و حمل و نقل که به شناسایی فرصت های اقتصادی در یک منطقه یاری می رساند و از یک سو منجر به شتاب بخشیدن به توان رقابتی برندهای معتبر در سطح یک منطقه یا یک گستره خاص جغرافیایی می شود بر کارشناسان این حوزه پوشیده نیست.

حمل بار سنگین با تریلی چادری، ترانزیت، کمپرسی، کمرشکن، بوژی

حمل بار سنگین از هر نقطه کشور با شرکت باربری سالار بار

حمل بار سنگین و موارد مشابه از جزئی ترین تا کلی ترین آن ها یک کار تخصصی و نیازمند مهارت و مشارکت تیم های تخصصی در این زمینه است. این شرکت  همانطور که نیاز شما را در زمینه جابجایی های درون شهری و برون شهری با بهره مندی از ناوگان مجهز و باربری با تریلی رفع می کند همچنین قادر است تا در صورتی که شما از صادرکنندگان یک محصول خاص هستید در این زمینه نیز به یاری شما بشتابد.

سیستم حمل و نقل مجهز می تواند تا حدود زیادی  به توانمندی های صادراتی کشور در حوزه اقتصادی بیفزاید. این کار با بهره گیری از ناوگان باربری با تریلی و باربری بین مرزی یا در مناطقی که امکان عبور انواع تریلی معمولی وجود ندارد از تریلی های مجهز و حمل بار با کمرشکن مخصوص یا تریلی های سنگین مخصوص که توانایی حمل کالای با وزن بیش از 100 تن را دارند و بوژی نامیده می شوند میسر خواهد شد.

شرکت باربری سالار بار  نیز با تکیه بر تلاش نیروهای متخصص و مجرب در حوزه حمل و نقل و بهره گیری از متدهای نوین و انواع خودروهای حمل بار سنگین، نیمه سنگین و سبک در سطح شهری و بین شهری و باربری بین مرزی توانسته است به موفقیت های قابل توجهی در این زمینه دست پیدا کند. در ادامه شما را با ویژگی هایی که این شرکت و فعالیت های آن را از سایر شرکت های باربری متمایز کرده است بیشتر آشنا خواهیم کرد.

باربری سالار بار تبریز - حمل بار سنگین

مزایای حمل بار سنگین توسط شرکت باربری سالار بار  

در صورتی که شما از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کالاهای مختلف در سطح کشور یا سایر نقاط جهان هستید لازم است در این زمینه با شرکت معتبری که در زمینه حمل و نقل فعالیت دارد قرارداد منعقد کنید.

پیشنهاد ما استفاده از سیستم حمل و نقل شرکت سالار بار  است که ناوگانی مجهز به منظور توزیع و حمل بار سنگین، حمل بار با کمرشکن، باربری بین مرزی و همچنین باربری با تریلی های مدرن در اختیار دارد. برخی از مهمترین مزایای استفاده از سیستم حمل و نقل اتوبار سالار بار  عبارتند از:

  • تضمین کیفیت کالاهای مختلف در حین جابجایی و حمل و نقل
  • قیمت مناسب خدمات باربری در شرکت باربری سالار بار
  • سرعت در جابجایی و توزیع کالاهای مختلف
  • حمل کالا به طور مستقیم از مبادی تولیدی به مشتریان
  • امنیت کالا و بهره مندی از ناوگان مجهز حمل و نقل
  • جابجایی انواع کالا در ابعاد و وزن های مختلف

باربری سالار بار تبریز - حمل بار سنگین

برای سپردن سفارشات خودتان در زمینه حمل و نقل انواع کالا در هر نقطه از کشور که هستید فقط کافی است به کارشناسان شرکت باربری سالار بار تماس بگیرید و از خدمات متنوع این شرکت بهره مند شوید.

تلفن های تماس شبانه‌ روزی شرکت:
09142861218

09142900554

ویدیو
خودروها
  • خاور, خاور مسقف, کامیون, تریلی
  • نظرات بسته شده است.