معرفی 5 آلبوم کاغذ دیواری جدید

معرفی 5 آلبوم کاغذ دیواری جدید بازار

کاغذ دیواری های بسیاری در سال های اخیر با تنوع سبک، طرح و قیمت به بازار عرضه شده اند، اگر به دنبال کاغذ دیواری برای نصب در اتاق خواب، پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق مهمان، فضای اداری، راه روها هستید سری به  فروشگاه آرتار دکور، وارد کننده و عمده فروش کاغذ دیواری بزنید و انواع برند های معتبر کاغذ دیواری اروپایی، چینی، ترک  را به صورت عمده و خرده با قیمت کف بازار خریداری نمایید.

پنج آلبوم کاغذ دیواری جدید با رنج قیمت متوسط و میان رده با جنس مرغوب و کیفیت بالا مناسب برای فضای مسکونی و اداری حضور مشتریان گرانقدر آرتار دکور معرفی می گردد، با ما همراه شوید.

 

ویژگی های کاغذ دیواری

از مهم ترین ویژگی کاغذ دیواری به نصب راحت در زمان کوتاه و قابلیت شستشو می توان اشاره کرد، همچنین مقاومت در برابر رطوبت، نور خورشید و داشتن طرح های متنوع با نقوش برجسته و اکلیل دار از دیگر خصوصیات محبوب کاغذ دیواری است.

 

کاغذ دیواری سزار پچیوتی

کاغذ دیواری سزار پچیوتی

سزارپچیوتی کاغذ دیواری سبک مدرن، ساخت چین با طرح ایتالیا است، کاغذ دیواری سزار رنگ های بسیار زیبا و متنوعی سازگار با انواع سلیقه را دارد.

طرح بوته جقه، طرح سنگ، طرح گونی، طرح های پتینه، طرح گونی و ساده از طرح های سزار پچیوتی است، در این آلبوم رنگ های کرمی، استخوانی، صدفی، دودی، سیاه، کالباسی، بنفش و قهوه ای کار شده است و برای نصب در پذیرایی، اتاق خواب و اتاق نشیمن مناسب است. از طرح های کاغذ دیواری سزار پچیوتی در فضای مسکونی نیز می توان استفاده کرد، طرح ساده و گونی برای نصب در فضای اداری معمول است.

 

طرح بوته جقه و طرح سنگ از طرح های محبوب آلبوم کاغذ دیواری سزار پچیوتی است، طرح بوته جقه در فضاهای کلاسیک و سنتی مناسب است و طرح سنگ استفاده زیادی در دیوار پشت تلویزیون دارد.

 

 

کاغذ دیواری الیت پلاس

کاغذ دیواری الیت پلاس

کاغذ دیواری الیت پلاس سبک مدرن و طرح های بافت لوکس با طیف رنگی روشن و مات دارد، رنگ های سیاه، دودی، نقره ای، طوسی و طلائی در کاغذ دیواری الیت پلاس به کار رفته است.

طرح گونی، طرح ساده، طرح های سه بعدی، طرح راه راه، طرح چرم پلنگی، طرح های پتینه در آلبوم کاغذ دیواری الیت پلاس کار شده است، تنوع رنگ در این آلبوم زیاد است، رنگ های خاکستری، دودی، نقره ای، طوسی، فیروزه ای، مسی، بژ، آبی و سیاه از رنگ های زیبای کاغذ دیواری الیت پلاس است.

 

کاغذ دیواری الیت پلاس برای نصب در فضای مسکونی و اداری کاربرد دارد، پذیرایی، اتاق خواب و در فضای اداری و محیط های کاری کاربرد دارد.

 

کاغذ دیواری آرتان

کاغذ دیواری آرتان

 

کاغذ دیواری آرتان سبک مدرن و کلاسیک است، و برای خلق دکوراسیون مدرن و سنتی کاربرد دارد، طرح های تلفیقی از کلاسیک و سنتی برای پوشش دیوارهای دکوراسیون کلاسیک و امروزی عرضه شده است.

طرح هندسی، کنگره، ابر و باد، داماسک با رنگ های قهوه ای، شیری،کرمی، طلایی، استخوانی و نقره ای ارائه شده است و مناسب نصی در پذیرایی، اتاق خواب، اتاق نشیمن و محیط های اداری است.

 

طرح های مدرن و اسپرت مانند اشکال هندسی و طرح های زمینه خلوت در کاغذ دیواری آرتان گنجانده شده است.

 

 

کاغذ دیواری تامکت

کاغذ دیواری تامکت

کاغذ دیواری تامکت سبک کلاسیک و اسپرت  با طرح زیبا، خاص و رنگبندی متنوع عرضه شده است. طرح های داماسک، طرح سنگ، پتینه و طرح گل در آلبوم کاغذ دیواری تامکت وجود دارد. طرح سنگ برای نصب در پشت تلویزیون  و طرح های داماسک برای پذیرایی و انواع طرح گلدار برای اتاق خواب مناسب است.

رنگ های زمینه ای سیاه، دودی، کرم، کالباسی و نخودی و طرح های گلدار به رنگ های بنفش، زرد، آبی است. کاغذ دیواری تامکت با تنوع طرح و رنگ فضای دلنشین و شیک را به فضای خانه و محل کار می دهد.

کاغذ دیواری تامکت پوشش زیبایی برای اتاق خواب جوانان دارد و طرح های گل با رنگ های متنوع برای اتاق خواب دختران و پسران مناسب است.

 

طرح داماسک و طرح سنگ نیز در آلبوم تامکت وجود دارد، طرح داماسک برای دکوراسیون کلاسیک کارایی دارد و طرح سنگ به عنوان مکمل و دیوار پشت تلویزیون مناسب است.

 

 

کاغذ دیواری اورانیوم

کاغذ دیواری اورانیوم

 

کاغذ دیواری اورانیوم سبک کلاسیک و گلدار است، طرح های گل و گلبرگ کاغذ دیواری اورانیوم، برای نصب در اتاق خواب به کار می رود و تنوع رنگی با انواع گل ها را دارد، طرح گل و گلبرگ ها در اندازه های ریز و درشت در کاغذ دیواری اورانیوم وجود دارد.

طرح داماسک، گل بوته، گل، پیچک و راه راه از طرح های کاغذ دیواری اورانیوم است، رنگ های طلائی، بنفش، آبی، صورتی، نقره ای  در کاغذ دیواری اورانیوم کار شده است. از کاغذ دیواری های زیبا و مناسب برای اتاق خواب است و پوشش خاص و چشم نوازی را به اتاق خواب بزرگسالان، اتاق خواب دختران و اتاق خواب پسران به وجود می آورد.

 

 

همین حالا می توانید از بزرگ ترین مرکز عمده فروشی کاغذ دیواری خرید کنید!

 

جهت دریافت قیمت و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۲۳۷۸۳۶۱

۰۲۱۷۷۳۲۳۲۲۹