10 نقاش ساختمان برتر تهران – معرفی بهترین های نقاشی ساختمان

TOP TEN BEST HOUSE PAINTER

عوامل بسیار زیادی در انتخاب بهترین ها موثرند، اما در این سالها با شناختی که از جامعه نقاشان ساختمان به دست آوردیم، با اطمینان می توانیم برترین های نقاشی ساختمان را با نکات مثبتی که دارند، معرفی کنیم.

 

نادر خانی: نقاشی صبور، با سلیقه، هوشمند و مثبت

نادر خانی از آن دسته از انسان هایی است که با صبر و حوصله ای که دارد حتی اتفاق های ناگوار هم، آرامش درونی اش را بهم نمی ریزد. نادر، نقاشی با سوادی ایست که می توان به توانایی هایش اعتماد کامل داشت و با سپردن کار رنگ آمیزی به وی، با سلیقه ذاتی که در وجودش جریان دارد، انتظار تحویل کاری درجه یک و تمیز داشت.

نقاشی ساختمان تهران
نقاشی ساختمان تهران

09125757086 نادر خانی

 

خانواده نقاش محمدی: نقاشی با سلیقه سه نسل

عاشق کارات که باشی در زندگی دیگران هم تاثیر می گذاره. این رو می شه از کار کردن و رنگ آمیزی آقای ذکریا محمدی فهمید. مردی که با عشق به کارش باعث شده پسران اش هم با ذوق و شوق در کنار پدر مشغول به کار بشوند و از کنار هم بودن لذت ببرند و شما هم از این همکاری صمیمانه و در کنار هم بودن سلیقه چند نسل بهترین تجربه از رنگ آمیزی ساختمان تان به یادگار داشته باشید.

نقاشی ساختمان مدرن
نقاشی ساختمان مدرن

09124334521 وحید محمدی

 

بهزاد محمدی : معمار نقاش ، نقاش با سواد و خلاق

همیشه انتخاب رنگ و ترکیب آن با دیزاین منزل، وسایل و دکوراسیون فضا یکی از چالش های مهم در رنگ آمیزی و داشتن محیطی شیک، مدرن و متفاوت است. بهزاد محمدی تحصیل کرده معماری و معمار با کارهای متنوع که قبل از شروع به کار، شما به صورت سه بعدی خواهید دید که کار نهایی به چه شکل در خواهد آمد و با تغییرات در دیزاین به فضایی دلنشین و خاص خواهید رسید.

بهزاد محمدی : معمار نقاش ، نقاش با سواد و خلاق
بهزاد محمدی : معمار نقاش ، نقاش با سواد و خلاق

09108693386 بهزاد محمدی

 

محمد آقازاده : آقازاده کاغذ دیواری

در تهران همه تهرانپارس رو به عنوان مرکز نقاشان ساختمان و حرفه های مرتبط می شناسن، محمد از آدم های ناب ، خوش مشرب و کاربلد با فروشگاه پایتخت از سال های سال کارهای نصب و فروش کاغذ دیواری و خدمات بازسازی ساختمان رو به همشهریان تهرانی ارائه می ده. اگه به اینستاگرام پردیس پایتخت و محمد سر بزنید، می بینید که محمد از طرفدارای آتیشی باشگاه فوتبال پرسپولیس هستش و خودش هم فوتبال سالنی بازی می کند.

نصب و فروش کاغذ دیواری در تهران
نصب و فروش کاغذ دیواری در تهران

09122584752 محمد آقازاده